Джерело
Славутська територіальна громада | Проєкт «Безпечне поводження з ядерними відходами»: нові кроки для Слав...
799 Охват/переглядів
2026-02-27 14:07
Повідомлення №17565
Проєкт «Безпечне поводження з ядерними відходами»: нові кроки для Славутської громадиСлавутська громада продовжує активну роботу в межах освітньої програми «Безпечне поводження з ядерними відходами: освітня програма для Хмельницької області». Проєкт реалізує ГО «Хмельницький енергетичний кластер» за підтримки норвезьких партнерів Natur og Ungdom («Природа та молодь»).☑️Партнерство задля безпеки та освітиСьогодні, 27 лютого, відбувся новий крок у реалізації ініціативи. Було підписано тристоронній Меморандум про співпрацю між:✔️Славутською міською радою в особі міського голови Василя Сидора;✔️ГО «Хмельницький енергетичний кластер» в особі голови правління Степана Кушніра;✔️Хмельницькою АЕС в особі генерального директора Андрія Козюри.Цей документ закладає фундамент для створення та розвитку Центру енергетичних відходів - сучасного освітньо-інформаційного простору. Його мета - підвищення енергетичної грамотності, обізнаності щодо безпечного поводження з відходами та формування культури сталого розвитку в регіоні.☑️Центр енергетичних відходів у СлавутіПростір функціонуватиме на базі комунального закладу «Центр культурно-мистецьких ініціатив». Як зазначив Степан Кушнір, головна мета - зробити Центр максимально інтерактивним, наочним та цікавим для молоді.☑️Передача обладнанняУ межах проєкту громада вже отримала 5 сертифікованих дозиметрів. Прилади будуть передані комунальним закладам і використовуватимуться насамперед в освітніх цілях, щоб молодь могла на практиці опановувати навички радіаційного моніторингу.☑️Що далі?Попереду - практичне наповнення Центру якісним контентом, проведення навчальних тренінгів та активна взаємодія з учнівською і студентською молоддю.Пресслужба Славутського МВК.#Славута #ХАЕС #ЕнергетичнийКластер #ЯдернаБезпека #ЕкологічнаОсвіта #СталийРозвиток #МолодьГромади #Хмельниччина