Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада
Додано 06 січ 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Кількість підписників: 2 428
Фото: 7,220
Відео: 227
Посилання: 5,600
Опис:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Джерело

Славутська територіальна громада | Дорогі віряни, шановні жителі Славутської громади! Ось і знову на наши...

Логотип телеграм спільноти - Славутська територіальна громада Славутська територіальна громада @SlavutaCity
949 Охват/переглядів 2025-12-24 13:59 Повідомлення №16959
Дорогі віряни, шановні жителі Славутської громади! Ось і знову на наших порогах чарівна пора Святвечора та величне Різдво Христове. Це час, коли кожна домівка сповнюється особливим світлом, а серця - надією, яка сильніша за будь-яку темряву.Ми живемо у складні й тривожні часи. Війна продовжує випробовувати нас на міцність, і кожен день ми відчуваємо біль втрат. Ми схиляємо голови в глибокій скорботі перед пам’яттю кожного Героя, хто віддав життя за нашу свободу. Їхні імена навіки вписані в історію нашої громади та нашої держави.Сьогодні мої найперші слова вдячності нашим захисникам і захисницям. Дякую вам за те, що тримаєте небо над нами, за кожен світанок і за можливість зустрічати ці свята на рідній землі.Поки ви на передовій боретеся з окупантом, наше спільне завдання тут, удома - тримати надійний і міцний тил. Створені всі умови для комфортного, безпечного навчання та виховання дітей у садочках, школах; людям похилого віку та усім, хто цього потребує вчасно надається соціальна, медична допомога, стабільно працюють підприємства, у громаді панує порядок і затишок. Ви оберігаєте наш спокій на передовій, а ми бережемо ваш дім, щоб ваші серця були спокійні за найдорожчих людей.У цей Святвечір, коли за столом збирається родина, згадайте про любов до ближнього, яку заповів нам Господь. Саме ця любов, милосердя та взаємопідтримка роблять нас непереможними. Нехай Божа благодать торкнеться кожної домівки, зігріє тих, кому холодно, і втішить тих, кому самотньо.Я щиро вірю, що ми пройдемо цей непростий шлях, бо українці – сильний та волелюбний народ, який ніколи на погодиться жити в окупації. Бажаю вам міцного здоров’я, душевного спокою та невичерпної віри. Ми вистоїмо та переможемо, бо світло завжди перемагає темряву! Дякую усім і кожному, хто продовжує наближати нашу спільну перемогу!З любов’ю до народу, вірою у Бога, разом до Перемоги!З Різдвом Христовим! Слава Україні! З повагою – міський голова Василь Сидор.