Джерело
Ситуаційний Дніпро 🇺🇦 | З настанням перших морозів декілька днів тому #очі_нашого_міста поміти...
336 Охват/переглядів
2026-01-10 13:11
Повідомлення №4560
📹З настанням перших морозів декілька днів тому #очі_нашого_міста помітили вихід рибалок на водойми Дніпра. Зараз температура знов опускається, вихідні дні, тому розуміємо, що може бути більше охочих провести час за риболовлею або активним відпочинком на льоду. Але, будь ласка, не втрачайте пильності! Через постійні перепади температури лід залишається вкрай небезпечним, навіть якщо на перший погляд здається міцним‼️Лід підтає, нашаровується і стає крихким. Особливо небезпечний лід молочно-білого кольору, засніжені ділянки, місця біля очерету, гілля, стоків, течій і струмків. Навіть на водоймах зі стоячою водою ризик залишається високим‼️Закликаємо вас:❌не виходити на лід за плюсової температури;❌не збиратися групами та не бурити лунки поруч;❌не вживати алкоголь перед виходом на лід;❌не наражати на небезпеку себе й близьких!🚨У разі надзвичайної ситуації - негайно звертайтеся до рятувальників за номером 101📱Дякуємо нашим рятувальникам за їх надзвичайно важку і відповідальну працю!❤️Берегти життя — означає інколи сказати собі «стоп»🛑🚧Поділіться цим повідомленням із рідними та знайомими! Можливо, саме воно вчасно зупинить когось від небезпечного кроку!Будьте в безпеці!💙💛P.s.: Отримати відео з камер відеоспостереження можна: http://t.me/SaveCityDnipro_bot#беспечне_місто