Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Січевий|Sichevyi
Додано 27 лип 2021

Січевий|Sichevyi

@Sichevyi
Кількість підписників: 317
Фото: 1,910
Відео: 631
Посилання: 706
Опис:
Друзі, телеграм –канал, на якому буду ділитися своїми думками щодо законодавчих змін у країні, податкової тематики (яка мені близька), ну і звичайно, інформація щодо моєї діяльності. Пошта @SichevyiMail_bot

👥 Кількість підписників

317
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

292
Середній/День:: 86
Середній/Тиждень:: 113
ERR: 92.11%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 56 23-06-19 12:44
У Фастові «криво» ремонтують не вулицю Палія, а пров. ДачнийМаю дуже цікаву ситуацію стосовно ремонту дороги у місті Фастові по вул. Семена Палія. Нагадую, на «кривий» ямковий ремонт дороги скаржились мешканці міста.Ремонт доріг в Фастові здійснює КП «Фастів-благоустрій», який повідомив, що в 2023 році ремонт проїжджої частини дороги по вул. Палія не здійснювався, а здійснював по пров. Дачному, який переходить в вул Палія.Вочевидь, фото зроблені на дільниці дороги, що примикає до вул. Палія. Формально ремонт не здійснюється на вул. Палія, тому КП «Фастів-благоустрій» вирішило проігнорувати питання неякісного ремонту дорожнього покриття. Так само як і вартість робіт.«Проблемні питання, контроль якості ремонтних робіт здійснює постійна комісія міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування» - повідомив мені в.о. директора КП «Фастів-благоустрій».Цікаво, в такому разі постійна комісія зафіксувала недоліки?Будемо з’ясовувати.
👁 73 23-06-06 16:57
НСЗУ залишило без зарплат Київський обласний центр ментального здоров’яСьогодні робоча група Київської обласної ради заслуховувало комунальне некомерційне підприємство «Київський обласний центр ментального здоров’я» стосовно виплати та нарахування заробітної плати.Ситуація наступна.Станом на 1 червня 2023 року у підприємства існує заборгованість по зарплаті у розмірі 6 млн гривень.Національна служба здоров’я України(НСЗУ) покриває лише частину цих витрат. Щомісячні надходження закладу приблизно дорівнюють 3,1 млн гривень, при тому що фонд заробітної плати становить 4,2 млн гривень.На якомусь етапі в 2022 році між комунальним підприємством і НСЗУ була втрачена належна комунікація, завдяки чому Центр ментального здоров’я втратив можливість отримати належне фінансування для 267 працівників:за основним для підприємства пакетом - стаціонарна психіатрична допомога у 2023 році сума фінансування склала 36 млн гривень проти 47 млн гривень у 2022 році. Вони розрахували суму виходячи з показників медичних випадків наданих підприємством у липні 2022 року не враховуючи, що підприємство тільки відновилось після завершення активних бойових дій. Фактично заклад немаючі відповідної комп’ютерної техніки не зміг вчасно занести в базу реальні обсяги по наданню медичних послуг, що й призвело до недофінансування.
👁 64 23-05-26 14:17
В Ірпені біля ЖК «Ірпінські Липки» стартувало комплексне відновлення приватних будинків, які були пошкоджені або зруйновані внаслідок російської агресії. Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе. Без житла залишилися понад 300 мешканців цієї вулиці.Відновлення будинків відбуватиметься за принципом “побудувати краще, ніж було”. Перед нами стоїть завдання Президента та Уряду – комплексна та якісна відбудова житла, щоб люди могли повертатися до своїх осель та жити повноцінним життям. Проєкт комплексного відновлення передбачає капітальний ремонт 31 приватного будинку. Тут будуть замінені вікна, двері, паркани, покрівля та проведена термомодернізація фасадів. Крім того, передбачений демонтаж та будівництво 30 малоповерхових житлових будинків. Вже підписані договори на проєктування – 16 об’єктів. Площа будинків – від 70 до 180 м2. З низкою мешканців вже погоджені проєктні рішення. По 14 домогосподарствах продовжуємо вести перемовини з власниками.Заплановано капітально відремонтувати Гостомельське шосе та вул. Багірова, облаштовати сучасне освітлення вулиць.Дуже вдячні нашим міжнародним партнерам, які долучаються до реалізації цього проєкту. Зокрема, Київщина отримає від некомерційної організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF) вікна на суму 1 млн дол для встановлення на об’єктах, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росії. Крім того, УВКБ ООН готові долучитися до придбання будівельних матеріалів на суму 2,5 млн дол. Подякував засновнику GEM Майку Каппоні та представнику УВКБ ООН в Україні Сергію Реві за допомогу.Конструктивна та ефективна співпраця влади, міжнародних партнерів, громад допоможе в короткі терміни відбудувати Київщину повністю. Люди повинні розуміти, що їм є куди повертатися, вони будуть забезпечені роботою та отримають якісні соціальні послуги - повідомив голова КОВА Руслан Кравченко.
👁 485 23-05-25 13:45
Отчий дім: декілька сумних епізодів В Київській області вже досить давно існує центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім» в с. Святопетрівське, який надає послуги догляду із забезпеченням проживання дітей.З початком повномасштабної війни, всіх дітей було евакуйовано в Німеччину, але… заклад продовжував жити своїм життям. Вся справа в тому, що центр «Отчий дім» немає власного приміщення, а розміщується в будинку, який належить БО «МБФ «Отчий дім». Навіть назву іншу не потрібно вигадувати)Так ось, «Отчий дім» в листопаді 2022 року розмістив у себе переселенців та забезпечив їх проживання.Ви спитаєте: Так а який саме «Отчий дім» допоміг переселенцям, назва то однакова?Ось і я питаю! Але розумію, що документів на розміщення переселенців, укладених з нашим Київським обласним центром соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім» не існує.Тоді логічне вважати, що людям допомагає благодійна організація «Отчий дім», яку очолює Роман Корнійко. Мабуть так і є.Тільки навіщо тоді з бюджету Київської області, керівництво центру - Оксана Лукіна у 2022 році оплачувало електроенергію, пальне (генератор, мікроавтобус) на сотні тисяч гривень, під час відсутності в центрі дітей?Взагалі-то директор центру - Оксана Лукіна (вже звільнена) починаючи з березня 2022 року також перебувала за межами України. Тепер навіть не знаю у кого ще спитати куди поділися продукти харчування, які залишились після евакуації дітей у лютому 2022 року?Кажуть, що передали теробороні, але підтверджуючих документів також не існує. Можливо на це питання зміг би відповісти директор БО МБФ «ОТЧИЙ ДІМ» Роман Корнійко, який і є власником «загадкового будинку», але він теж за кордоном.Обов’язково повідомимо про цю ситуацію правоохоронним органам! Тепер вони будуть розгадувати цей ребус.
👁 102 23-05-20 04:14
«Одинадцята повітряна атака на столицю з початку травня! Ворог усіма силами намагається нанести ураження по ключових обʼєктах в Києві і одночасно виснажити ресурси нашої ППО. Крім того, у такий спосіб рашисти прагнуть тримати в глибокому психологічному напруженні цивільне населення. Тому вони практично щодобово атакують Київ з повітря. Зокрема, за у травні кияни не чули сирени повітряної тривоги лише 4 дні. Цією ночі агресор знов здійснив масовану атаку дронами. За попередньою інформацією, були застосовані баражуючі боєприпаси «Shahed». Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої ППО. Ударів по Києву не допущено! (Остаточно про кількість і тип БпЛА проінформують у зведеннях Генштабу та Повітряних сил.) В результаті падіння уламків:- Дніпровському р-ні сталося загоряння житлового будинку, пожежа ліквідована. Без жертв;- в Дарницькому р-ні пошкодження будівлі СТО, припаркованих авто;- в Печерському р-ні є пошкодження вікон житлового будинку;- в Соломʼянському р-ні - дорожнє покриття і автотранспорт.Інформації щодо потерпілих на разі не надходило», - Сергій Попко, начальник КМВА.
👁 503 23-05-17 14:34
Туалет з дерева за 68 тис гривень          Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради вирішило замовити Дерев'яну споруду для благоустрою на території кладовища с. Дударків Бориспільського району Київської області, а саме: туалету дерев'яного. У сучасному світі ми все ще можемо будувати дерев’яні туалети.Але цікаво в даній ситуації не тільки матеріал з якого будуть збирати туалет, а ще й ціна. Вона становить – 68 тис гривень. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-05-17-000765-aДля роботи залучено ФОП Вадима Іщенко, який в специфікації до договору так і зазначив –«Туалет дерев’яний».Чому було вирішено будувати саме такий туалет? Невідомо.На ринку повно пропозицій туалетних кабінок з пластику від 20 до 30 тис гривень.Одразу знайшов придбання конструкцій та їх частин для будівництва туалету дерев’яного іншою громадою за  3700 гривень. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-05-15-004198-aТож чекаємо від вас фото «чудо-споруди» XXI століття. 
👁 5,500 23-05-16 10:15
Департамент регіонального розвитку КОВА ігнорує питання відновлення знищених таун-хаусів. Сьогодні це не передбачено жодною програмою! Допомагаю родинам з таун-хаусу у місті Ірпінь по вулиці Натана Рибака, 8, які повністю втратили своє житло після обстрілів орків.Виникла проблема, яку ніхто не хоче вирішувати.Справа в тому, що Ірпінська міська рада, зважаючи на те, що за адресою проживала дитина з інвалідністю, має наміри включити зазначений будинок в Програму відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Київської області на 2022-2023 рік.АЛЕ, з офіційного листа ІМР стало відомо, що профільним структурним підрозділом КОВА, відповідальним за програму - Департаментом регіонального розвитку, надано роз’яснення, згідно якого для потрапляння будинку під фінансування – об’єкт нерухомого майна повинен бути окремо побудованим індивідуальним житловим будинком з окремою земельною ділянкою, оскільки габаритні розміри будинків по типовому проекту не дозволяють виконати посадку на земельні ділянки, на яких розташовані дуплекси, таун-хауси, та інші зблоковані приватні будинки. Особисто для мене таун-хаус – це той самий будинок, але на маленькій обмеженій території з суміжними стінами сусідів - глобальної відмінності не існує, але чомусь програму прописали таким чином, щоб сотні сімей залишились на вулиці.Фактично жодна з існуючих програм у Київській області не фінансує відбудову таун-хаусів! Моє питання до військової адміністрації цілком логічне: Як ви будете вирішувати цю проблему, яку навіть не виносите на обговорення?Ви готові відновлювати приватні будинки, квартири, але проблема таун-хаусів сьогодні замовчується.Буду звертатись до КОВА та профільних департаментів. У разі відсутності з боку військової адміністрації відповідної реакції ініціюю створення тимчасової контрольної комісії з питань відновлення таун-хаусів, дуплексів. На комісію будуть запрошуватися мешканці зруйнованих будинків. Тримаю вас в курсі!
👁 64 23-05-15 09:17
Аварійний стан греблі річки Унава у місті ФастівЯ звернув увагу на аварійний стан греблі річки Унава у місті Фастів, яке очолює Михайло Нетяжук. Варто зазначити, що у грудні 2022 року Виконавчий комітет Фастівської міської ради замовив Послугу з оцінки технічного стану греблі та гідротехнічної споруди руслового ставу р. Унава м. Фастів за 250 000 гривень. Але надана відповідь змусила мене нервувати:«При вивченні підводної частини встановлено, що щитові затвори потребують негайного проведення ремонтних робіт, дерев’яні бруски прогнили і їх потрібно замінити на резинові манжети.Також виявлено фільтрацію в місцях примикання споруди до греблі. При обстеженні підводної частини, забрудненість води не дала змогу зробити всі заплановані дії тому ці роботи будуть проведені повторно при сприятливих умовах».За попередніми висновками Інституту споруда знаходиться в аварійному стані. Після отримання Звіту з оцінки технічного стану греблі та гідротехнічної споруди руслового стану р. Унава, за результатами етапів обстеження, буде надано План дій для вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків, відновлення екосистеми річки та навколишньої території.Виходячи з наданої інформації можна зрозуміти, що роботи виконані не в повному обсязі. У лютому 2023 році профінансовано лише їх частину - на суму 100 457 гривень.І ось тепер виникає питання. Чому вже закінчується травень, досі немає кінцевого звіту, а «негайне проведення робіт», тобто усунення вже виявлених недоліків, не відбувається.
👁 86 23-05-11 11:57
Сьогодні на Постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради, було піднято питання стосовно відсутності розподілу між закладами охорони здоров’я Київської області лікарських засобів, які зберігаються на складах КЗ КОР «База спеціального медичного постачання» та надійшли туди у вигляді гуманітарної допомоги від Центру громадського здоровʼя МОЗ України. Річ у тому, що значна кількість медикаментів, термін придатності яких добігає кінця, не були розподілені Департаментом охорони здоров’я КОДА на відповідні лікарні Київської області.Фактично ліки, які є в наявності та яких потребують наші мешканці (в т.ч. антибіотики) залишаються на складах бази до закінчення терміну зберігання.Після цього виникає ще одна проблема – їх утилізація, яка коштує значних коштів.Абсурд, оскільки Київська область отримує потрібні ліки і замість розподілу їх між лікарнями та людьми фактично вимушена їх «викидати в смітник».КЗ КОР «База спеціального медичного постачання» неодноразово офіційно звертався до Департаменту охорони здоров’я (ДОЗ) та навіть отримав відповідь про те, що «найближчим часом буде сформовано розподіл», але пройшов вже місяць, а «віз і нині там».Через зволікання керівництва ДОЗ частина товару вже протермінована.Сьогодні маємо критичну ситуацію:Протермінованого товару вже на суму понад 40 тисяч гривень. Ще до кінця цього місяця збігає термін придатності медикаментів на суму близько 250 тисяч гривень.Загалом медикаментів, які чекають розподілу завезено на склади КЗ КОР «База спецмедпостачання» на суму 6,9 млн гривень (719 тис. одиниць товару!). Їх термін придатності до серпня місяця. Що також, у разі розподілу, ставить під сумнів самі строки використання лікарнями.З яких причин Директор ДОЗ Василь Кравченко не підписує розподіл медикаментів? На комісію він не з’явився, пояснення не надав.
👁 53 23-05-02 13:40
Варто звернути увагу на виконання програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони «Київська» на 2021-2025 роки за І квартал 2023 року.Враховуючи назву, то цілком зрозуміло, що її виконавцем є департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.Створена вона з метою забезпечення збирання, оброблення, збереження та проведення аналізу інформації про якість атмосферного повітря, а також інформування населення про якість атмосферного повітря, вплив його забруднення на здоров’я та життєдіяльність населення.Фінансується ця програма як за кошти Обласного бюджету, так і за кошти Державного бюджету.Джерелами формування спец фонду є сплата штрафів за забруднення природнього навколишнього середовища, екологічного податку, та ін.Фактично ті хто забруднюють екологію та несуть за це відповідальність, «сплачують» заходи з обстеження екології. Для реалізації заходів Програми у 2023 році необхідно 33 млн. грн, (обласний бюджет – 10,7 млн. грн, державний бюджет – 22,5 млн. гривень).Але обласним бюджетом на 2023 рік передбачено фінансування на 10,5 млн. гривень.Станом на 31 грудня 2023 року фінансування програми ще не здійснювалося, але маємо надію, що всі заходи будуть виконані.