Джерело
Січевий|Sichevyi | Сьогодні вранці, приблизно о 05:00 ворог застосував балістичне озброєн...
198 Охват/переглядів
2024-08-18 04:28
Повідомлення №4595
Сьогодні вранці, приблизно о 05:00 ворог застосував балістичне озброєння для нанесення ракетного удару по Києву. Це вже третій обстріл балістикою столиці у серпні з чітким інтервалом у 6 днів між кожною атакою! Цей удар, за попередніми даними, був практично ідентичний двом попереднім. За інформацією, яка перевіряється, рашисти знову, втретє поспіль, скоріше за все застосували північнокорейські балістичні ракети типу «KN-23». І знову сили та засоби нашої протиповітряної оборони не дозволили ворогу досягнути своє мети і уразити Київ. За попередніми даними балістичні ракети були уражені на підльоті до столиці.(Точну модифікацію озброєння та кількість оприлюднять у звітах Повітряні Сили).Крім того, практично одночасно з балістикою, в бік Києва заходило кілька ударних БпЛА ворога. Але наші воїни ППО завчасно зробити так, щоб кияни не чули навіть звуків бойової роботи. Всі дрони противника були знищенні далеко за межами міста.- Сергій Попко, начальник КМВА.Але тривоги не стихають і вже близько години одна ракета «дрейфує» на півдні України!