Джерело
Січевий|Sichevyi | Вчора у відставку пішов директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельни...
81 Охват/переглядів
2023-04-12 07:21
Повідомлення №3626
Вчора у відставку пішов директор Бюро економічної безпеки Вадим Мельник.БЕБ був створений на базі колишньої податкової міліції (Державна фіскальна служба), але ідея створення була зовсім інша - аналітична робота.З моменту створення до БЕБ було багато питань стосовно кадрової політики, ефективності створення підрозділів в регіонах, функціоналу та фінансування.Ефективність роботи БЕБ, згідно інформації ТСК ВР України, була на низькому рівні. Також всіх хвилювало питання старих кадрів (податкова міліція).Навіть йшли розмови про ліквідацію БЕБ, але ключовим моментом в цій історії було саме перезавантаження, в не ліквідація.Фактично директором бюро повинна стати людина, яка не буде для всіх учасників політичної вертикалі, викликати «алергію», як це було з Мельником. Цією людиною може стати перший заступник Бюро Едуард Федоров, який вже виконує обов’язки директора та перейшов в БЕБ в цьому році.Саме його позначають в ЗМІ як видатного аналітика та економіста, тобто, підготовлюють для нього відповідну інформаційну платформу.