Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шостка 🇺🇦ТРК Акцент🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Шостка 🇺🇦ТРК Акцент🇺🇦

@Shostka_Akcent2022
Кількість підписників: 526
Фото: 20,600
Відео: 3,940
Посилання: 4,260
Опис:
Шосткинське медіа. Тільки важливі новини для мешканців Шосткинської громади!
Джерело

Шостка 🇺🇦ТРК Акцент🇺🇦 | Вперше за епідсезон на Сумщині не виявлено жодного випадку COVID-19 Фа...

Логотип телеграм спільноти - Шостка 🇺🇦ТРК Акцент🇺🇦 Шостка 🇺🇦ТРК Акцент🇺🇦 @Shostka_Akcent2022
86 Охват/переглядів 2026-05-18 15:18 Повідомлення №31682
Вперше за епідсезон на Сумщині не виявлено жодного випадку COVID-19 Фахівці Сумського ОЦКПХ підбили підсумки останнього тижня епідсезону грипу та ГРВІ. Попри завершення сезону, в області зафіксовано приріст кількості хворих, особливо серед дітей.Протягом останнього звітного періоду на ГРВІ захворіло 2795 осіб, що на 8% більше, ніж тижнем раніше (2588 випадків). За інформацією І.Купрієнко – головного державного санітарного лікаря в Сумській області,на 10% зросла кількість хворих серед дітей. Серед дорослого населення приріст склав 5,5% (плюс 71 особа).Хоча в цілому по області ситуація залишається контрольованою, у 3х громадах показники перевищили передепідемічний рівень: Боромлянська, Роменська, Садівська громади.Що стосується лабораторних досліджень, то у стічних водах Сум вірусів грипу наразі не виявлено, хоча за тиждень було офіційно зареєстровано 3 клінічні випадки грипу.Вперше з моменту початку епідемічного сезону в області не зареєстровано жодного випадку захворювання на COVID-19.