Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шлях Творця
Додано 14 лип 2024

Шлях Творця

@Shliah_Tvorcia
Кількість підписників: 343
Фото: 1,680
Відео: 411
Посилання: 224
Опис:
Пішохідний маршрут Україною Сайт : http://shliah-tvorcia.com.ua Інстаграм : https://www.instagram.com/shliah_tvorcia/ Фейсбук : https://www.facebook.com/groups/shliahtvorcia

👥 Кількість підписників

343
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

322
Середній/День:: 275
Середній/Тиждень:: 299
ERR: 93.88%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 194 26-06-01 20:38
5 років ШляхоТворимо разом! 🥳🎉1 червня, 21 рокуВийшов з дому і ніколи більше не вертався тим самим 🤠😇 Я Пройшов за 45 днів туристичний відрізок Шляху Творця від Києва до Джарилгача, а за 46 днів паломницький відрізок (один день йшов додатково до монаха Марка що жив на Джарилгачі, точка каплички є фінішом паломницького відрізку Шляху)З того часу розробив онлайн мапу для пішохідних подорожей Шляхом Творця та періодично її оновлюю. Відмічено на ній не тільки ланцюжки пішохідних маршрутів а і всі цікаві точки для майбутніх дослідників, а саме : місця для ночівлі, джерела води, магазини, цікаві місця, проекти людей в селі і ще багато всього.Також є сайт де можна почитати про всю історію як Я йшов від Києва до моря.Наразі розробляю авторські подорожі Шляхом Творця та шукаю в команду фотографів та фотографинь, гідес та гідів, водіїв та водійниць, дослідників та дослідниць для організації та проведення спільних науково-туристично-творчо-розвиваючих подій 💪Пишіть в коментарі яка тема вас найбільше зацікавила та я надішлю вам додаткову інформацію по тому, що ви запросите 1 - хочу почитати про твою подорож, як ти йшов до моря2 - хочу записатися в наступну подорож Шляхом3 - хочу до вас в команду4 - хочу отримати доступ до онлайн мапи з усіма точками5 - хочу зробити матеріальний вклад у розвиток проекту6 - хочу знайти хату в селі, переїхати туди і там жити і творити 🤠*Дякую усім з ким звів Шлях за ці роки, усім щиро вдячний за взаємобмін і нехай нас всіх єднає рух до істини та порозуміння 🙏
👁 175 26-04-27 16:56
Друзі всім привіт!Анонсую пішохідні подорожі вихідного дня Шляхом Творця на Травень місяць.Подорож Трипільщиною16-17 травня (основна програма) +18 травня (розширена)Халеп’я — Витачів — Стайки (20км)Ключові фішки туруДикі озера, Витачівські види, пекарня Витач, Кемпінг Круча, глиняний кар’єрПодати заявку на участь*Подорож Трипільщиною та Ржищівщиною23-24 травня (основна програма) +25 травня (розширена)Стайки — Юшки — Балико-Щучинка (від 25км)Ключові фішки туруКозина ферма, дегустація сирів, дикі озера, Велесове дерево, садиба Бузиновий Дім, Панорма Єднання, Дзен Бесідка.Подати заявку на участь*Подорож Ржищівщиною30-31 травня (основна програма)+1 червня (розширена)Балико-Щучинка — Ходорів — Дударі (22км)Ключові фішки туруСадиба Бузиновий Дім, Панорма Єднання, Дзен Бесідка, глиняний Пласт, пляж Ходорова, пагорб Єднання, озеро Прозріння.Подати заявку на участь————-Оскільки ночівлі будуть заплановані в садибах чи облаштованих кемпінгах у всіх турах з собою із спорядження достатньо мати наплічник, спальник і каримат.Кого зацікавила пропозиція можете писати в коментарі і я дам вам більш розгорнуту програму туру.
👁 264 26-03-11 08:36
Це сталося!!! Перша Науково-Туристична подія на Шляху Творця 🌞🌿🔬Не дивлячись на ожеледицю і місцями болото на дорогах, ми радісно зібралися на екостанції щоб разом провести час здорово і з користю 💫Почали зустріч з виступу лекції Святослава Сиротюка про Первинне Русло Дніпра від Ржищева і до Канева, після чаювання продовжили нашу наукову частину події розповіддю Олександра Масного про життя та роботу на станції Вернадського серед крижаних буреломів Антарктиди.На наступний день ми вже більше подорожували та досліджували Святі Яри, що цієї зими замерзли і струмок серед нього утворив ідеальну стежку для прогулянок 🤠, а як повідала нам пані Олена, яка тут живе, що по цьому струмку ще і чайки колись ходили.Тож загалом все склалося красиво, обʼєднуємо науку і туризм, місцевих жителів з села і людей з міста в колі взаєморозуміння та взаємодоповнення ❤️Сезон весняних подорожей природою тільки починається тому всім, хто бажає долучити до наступних таких подій пишіть в коментарі і не пропускайте анонси 🌞
👁 271 26-01-28 10:46
Всім привіт!Відчув бажання поділитися картинкою бачення на розвиток Шляху Творця у році 2026. Маю сподівання, що ті хто прочитають цю ідею теж, як мінімум долучаться та підтримають візуальною картинкою ці ідеї та бажання, а там дивись і включаться в матереалізацію цього всього.Мата, бажання, задача, відчуття :- 600 людей, які відвідають Шлях, на день, на два, походом, проїздом, прогулянкою, організацією, новим простором... це може бути різне проявлення, головне долученість та висвітлення її по своїх каналах для поширення - формую спільноту однодумців живих людей, які вже були на Шляху Творця і мають бажання долучатися до подій в майбутті, хтось як учасник, а хтось як і соорганізатор з проявленням своїх цінностей. В спільноті обговорюємо відверто питання по вдосконаленню процесів, ділимося враженнями з подій, пропонуємо свої ідеї на реалізацію- Шлях Творця це не просто лінія на мапі, це певні ідеї які закладені в процес пізнання рідного краю, людей, себе, природи, цінностей один одного. Тому маю велике бажання і віру, що прийде час і Шлях Творця пошириться на різні регіони, а я зможу поділитися власним досвідом Творення Шляху з реально готовими людьми які зможуть той досвід перейняти, підкріпити та розвинути до нового рівня досконалості на своїх відрізках Шляху- як ніколи раніше бачу актуальним об'єднання, оздоровлення та відкриття Шляху для людей з замучених міст і не тільки. Зараз у реабілітації мають потребу як військові так і цивільні, а пройтися Шляхом і наповнитися цілющою красою природи то є найвищим благом, яке дано нам Вищими Силами і неможна ним нехтувати, тому маю велике бажання зробити Велику Ходу з Українки до Канева десь по весні. Це хода в якій кожен зможе прожити своє власне зцілення у колі однодумців, в русі та серед рідної природи. Це буде благочинна подорож, в яку кожен зможе долучитися на зручний для нього період. Загальна відстань 150км, розрахунково 14 днів- ну і всяке, всяке це те, що буде ставатися що я ще і сам не знаю, але те що піде на Благо розвитку всього, всього З вірою у серці, з благими намірами у голові, з вогнем у тілі служу людям 🌞*В усіх процесах озвучених вище шукаю однодумців, тому відгуки та пропозиції вітаються 🙏
👁 538 26-01-21 19:39
Друзі, всіх хороших людей запрошуємо на Шлях Творця на вихідні 31.01-1.02. В дні, коли лютий зустрічається із січнем, ми плануємо разом з вами прожити прекрасні зимові сценарії, які вже сформовані в нашій уяві, і якими так хочеться чим найшвидше поділитися з вами. Уявіть :31.01- в сб. 31 лютого ви виїздите з Києва у напрямку Трипілля,- доїздите до Халеп'я, де зустрічаєтеся з Марією,- Марія наша людина, вона проведе вас Шляхом Творця,- по дорозі будуть види на Дніпро, що спить у кризі,- озеро, кручі, Витачів, пекарня, капличка...- фізична активність, ендорфіни, чисте морозне повітря,- це ментально-фізична релаксація, це люди поруч об'єднані рухом- це можливість прожити нове, давнє, ще не забуте- свобода, природа, я є ...Це день преший, загальна протяжність маршруту 8-10км, який може фінішувати, якщо ти так бажаєш і можеш вернутися до дому у місто, а є варіант продовжити далі і 31 ввечері відправитися під Ржищів на екостанцію ночувати. На екостанції творчий МКлас від Марії, по малюванню трипільських образів, які точно мають в тобі пробудитися після прогулянки вдень такими місцями, місцями глибин та історій. Також на екостанції : харчування вегетаріанське включено, проживання у хостелі комфортному тепленькому, є також один номер окремий сімейного типу якщо треба, а навколо ліс і казка божественна, банька також за бажанням можлива. Сон благодатний, спокійний.1.02- прокидаємося десь до 9, сніданок готовий,- далі йдемо гуляти до Дніпра і по кручах, Панорама Єднання,- перейдемо по льоду на ближні острови,- чаювання, купання, вогонь та вуглеходіння за бажанням,- обід, а після прогулянка Диким Яром,- по струмку замерзшому,- і десь після 18 розїзд.Ось така от програма, якщо бажаєш 30 чи 31 приїхати раніше одразу на екостанцію порелаксувати - теж можливо, програма максимально гнучка та адаптивна.Форма бронювання :https://forms.gle/YCPfnC15edCoFfkq5По вартості то вона тим нижча ніж раніше забронювати собі місце, тож прочитав, якщо відчув - то одразу пиши і бронюй, не відкладай, зараз час Вмоментних рішень!
👁 260 25-11-21 17:22
Звіт зі свята ГарбузаЗустрілися на екостанції, щоб разом відсвяткувати Гарбуза. Сезон якраз гарбузних страв. Оля нам готувала смакоту, був і суп габузовий, і пиріг, і майстер клас по фаршируваню гарбуза, який потім запікали і смакували.Гуляли по дніпровських Кручах, позвучали на Панорамі Єднання, пішли дикими дорогами по над берегом, через ліс, вивчали види та флору.Іра Саті зелених коктейлів нам наробила зранку прям з грядки, а Вероніка провела майстер клас по розмальовуваню гарбуза, всі з захватом помедитували в процесі Творчому. А потім була ще баня з віниками. Єсенія провела Саундхілінг (нажаль не зняв, але відгук у всіх був - ВАУ!!! Тож раджу підписатися на Єсенію і не пропускати події, які вона проводить.Ліпили з глини під українські пісні з колоночки. Було красиво та імпровізійно. Ходили ще на козине господарство, там годували кіз гарбузом, пробували доїти також і в нас виходило, а там ще і гуси га-га! Село живе 🌞І ще на фінал поджемили трошки на інструментах різних сучасних заморських, тай розїхалися щасливі та наповнені, від розмов, природи, творчості.На носі Новорічні свята, то є ідея на НРік зробити подію і зібратися поруч 31.12-2.01, як вам ідея долучитися?П. СА тут на каналі ютуба розширена версія відео
👁 488 25-11-20 10:06
Вітаємося! Запустили новий лого для Шляху Творця, як вам!?Намір був вкласти в нього багато сенсів, і на мою думку це вдалося 🌞Історія Співтворення Лого є для мене показовою, бо я вже давно досліджую ідею бартерних взаємообмінів (проект Клуб Організаторів) і активно це практикую. В цьому випадку вийшло так само, бо як каже поговорка : з грошима кожен може, а ти спробуй без грошей, як наші пращури.Менше з тим дав запит в інтернет і отримав відповідь від Софії, яка красиво малює, гуляє і про подорожі розповідає. Тож спільного в нас багато, розуміння дуже добре, що в свою чергу спонукало для гармонійної роботи і саме того результату, що треба.З Софії дизайни/брендбуки а з мене програма відпочинкова/велопокаткова, ось такий от бартер.А було ще три версії логотипів, нерозуміння, переробки, відкриття спілкування, бажання творити, досвід комунікації, вдячність внутрішня і заряд енергії, а ще плани на наступні події і трошки про Сантьяго Каміно, тож про це все і трошки більше - повідаємо вам під час онлайну в суботу 22.11 об 11:00.Пиши в коментарях цікаво та вказуй що саме : онлайн чи запис переглянути, скину потім посилання в особисті 🙏
👁 95 25-09-09 09:56
🌿 Готові до перезавантаження? 👟​Якщо ви відчуваєте, що рутина вас поглинає і шукаєте спосіб відновити сили, маю ідеальну пропозицію! Приєднуйтесь до нашого одноденного походу "Стежками нашої громади". Це не просто прогулянка, а справжнє спортивне і духовне перезавантаження. 💪​Цей похід — це чудова можливість поєднати приємне з корисним: зміцнити здоров’я, відкрити для себе нові місця та надихнутися на нові звершення. 🗺️ Ми пройдемо мальовничим маршрутом, насолоджуючись лісовою прохолодою 🌳, тишею і співом пташок. 🐦​Наш маршрут пролягатиме крізь глибокі яри в лісі біля Богунової гори. Кажуть, ця гора названа на честь славетного козацького полковника Івана Богуна, і її круті схили зберігають давні таємниці. Ми також відвідаємо таємничу Лису гору та зануримось у царство Чорного лісу.​Це ваш шанс відволіктися від повсякденних турбот, наповнитися енергією природи та просто бути тут і зараз. 🧘‍♀️ А на привалах ми будемо ділитися легендами та цікавими історіями, пов’язаними з нашою громадою.​Деталі, які потрібно знати:​Коли: 13 вересня 2025 року​Час зустрічі: 9:30 ранку ​Місце: Богунова Застава, село Малий Бузуків​Орієнтовна довжина маршруту: 15 км​Що взяти з собою:​Їжа для спільного обіду та вода. 🥪💧 Це обов'язково!​Зручне взуття та одяг. 👟 Потурбуйтесь про свій комфорт, адже маршрут включає спуски та підйоми.​🚫 Важливо: Похід без алкоголю! Тільки чиста насолода природою та спілкуванням. 🏞️​Особливо чекаю тих, хто вагається! 🤔 Якщо ви відчуваєте, що вам це потрібно, але сумніваєтесь — це ваш знак. Відпустіть вагання і зробіть крок назустріч пригодам. Не відкладайте життя на потім!​Для реєстрації напишіть своє бажання мені в особисті @dobrotvorcev ✍️ До зустрічі! 👋ОплатаЯкщо ви отримаєте задоволення від походу, ми будемо вдячні за добровільну пожертву до Фонду Степанківської громади.
👁 242 25-09-01 15:59
Пропоную зануритися в історію, де ви зможете почистити себе як фізично (тіло) так і ментально (психідку) перед переходом у зимову фазу року.Що робимо?Збираємося у селі Балико-Щучинка в суботу і йдемо пішки 8км Шляхом Творця по кручах Дніпровських в сторону Ходорова. По дорозі є : дикий пляж, віковий ліс, екопоселення Роси, панорама на Дніпро. По фіналу у Ходорові є піщаний пляжик і магазинчик, а ще зупинка маршрутки якою можна повернутися до Б Щучинки чи повернутися на Київ, тому подорож для вас може бути одноденна без ночівлі. Для інших подорож може бути більш насиченна і продовженна у вигляді переходу від Ходорова до озера в село Дударі. Далі можна повернутися назад, а можна заночувати прямо коло озера. Усім, хто плануватиме повернутися назад на Б Щучинку і лишитися там з ночівлею я пропоную різні варіанти заселення : кемпінг, садиба, кемпер. По фіналу ходи можна замовити чан, багню. А в неділю я запрошую на ексклюзивну прогулянку Балико Щучинкою.Формат події - вільний, я надаю мапу маршруту і кожен може йти у своєму темпі і зі своєю компанією, кожен сам може скласти для себе тропу, як він її бачить індивідуально для себе, можна йти самому, а можна згрупувати навколо себе однодумців. Головна задача ходи - зробити для себе ментальний перепочинок через фізичну активність, найбільш якісно це відбувається, якщо ми даємо собі надзусилля, тоді мозок відключає шум в голові і зосереджується тільки на сигналах які йдуть від тіла - саме такий стан я і називаю Пішохідний Транс.Якщо у вас є своя компанія від 3х людей, то я можу вам запропонувати окремі будиночки під заселення.Ось декілька загальних сценаріїв події, які можу запропонувати:1 сценарій (лайтовий)1.1 Приїхати в Балико-Щучинку 19.09 в пт і заночувати на садибі1.2 20.09 в сб прокинутися, поснідати та о 10:00 вийти на маршрут1.3 До 15:00 пройтися 8-10 км до Ходорова пройшовши всі цікаві ключові точки1.4 В Ходорові перехопити морозивка коло магазинчика, окунутися у Дніпрі1.5 О 16 сісти в Ходорові на маршруточку та доїхати назад у Балико-Щучинку1.6 Долучитися до компанії в чан чи баньку та заночувати на садибі1.7 21.09 в нд неквапливо поснідати та на обід долучитися до прогулянки Балико-Щучинкою, де ми пройдемося до Дніпра, на Дзен бесідку та Шаолінські сходи1.8 Ввечері сісти на маршрутку та бути в Києві о 19:002 сценарій (хардовий)2.1 Приїхати рано у Ржищів і пішки дійти до Балико-Щучинки (8км)2.2 Далі 8км до Ходорова2.3 Потім ще 5км до Озера в Дударях2.4 Потім, якщо встигається сісти в Дударях о 18:20 на маршрутку у сторону Києва та вийти у Б.Щучинці (тут можна далі включити сценарій 1.6 ) чи їхати прямо на Київ2.5 Або можна пішки вернутися на Балико-Щучинку 13км, тоді загалом за день можна зробити від 30 до 40 км, в цьому випадку досягнення стану Пішохідний транс є максимально вірогідним!!!2.6 Якщо нести з собою намет, то можна заночувати прямо коло озера і наступного дня вже їхати маршруткой хоч на Київ, хоч на Б.-Щучинку.Крім загальних сценаріїв можливі ще абсолютно індивідуальніОсобисто я можу стати провідником для тих, хто бажає йти групою. Хто бажає йти сам я надаю всю необхідну консультацію та інформ підтримку по ходу діла.Якщо ви бажаєте стати провідником по Шляху Творця на цю подію чи загалом - запрошую на 13-14 вересня на тестову прогулянку відрізком Шляху від Ржищева до Ходорова, де я познайомлю вас і з маршрутом і з ключовими точками на ньому і з садибами де ви зможете розмістити своїх туристів чи друзів для яких ви готові стати провідником у природнє очищення до дня Рівнодення.Оплата: Для тих хто йтиме сам я надаю мапу маршруту та інформ підтримку за донат.Для тих хто йтиме групою зі мною оплата буде залежати від кількості людей.Для тих, хто бажає приїхати на навчання 13-14 оплата озвучується по запиту.Посилання на реєстрацію : https://forms.gle/cf4DCmcF7rvSqNeJ7Задати питання можна в особисті @dobrotvorcev
👁 161 25-08-11 06:41
Звіт з туру імпровізації 1-3 серпняНу що сказати, все вдалося на славу!Так співпало, певно випадково, що якраз 1.08 в мене було День народження і якраз в перший день нашого туру ми його і святкували 🥳Була дуже тепла та багатогранна вечірка на екостанції Глибокі Балики де ми спочатку зробили на мангалі смачний пловчик, потім натопили баню і Таня зробила мені в якості подаруночка і свого проявлення - фірмову пропарочку, яка віднесла мене прямим рейсом до зірок, а Оля з екостанції приготувала два ексклюзивні торти, які ми ще два дні їли і смак їх потім мені навіть у ві сні приходив, такий він був незабутній. Ввечері під баньку і фуршет Богдан (директор екостанції) увірвався з етнічними музичними саундами, які пробудили в жилах та серцях рух, енергію і ритм. Далі ми танцювали коло вогню, грали на різних музичних інструментах та насолоджувалися дикими танцями 🔥На другий день була активна прогулянка Трахтемирівськими стежками, де ми і на Маркове джерело пройшлися і навіть в Дніпрі окунулися. Дуже насичено все відбулося і деякі люди були тут вже не в перший і навіть не вдруге, що вкотре мені підтвердило розуміння, що Трахтемирів це природній магніт, який тягне до себе в певний момент і це далеко не тільки про красиві види на Дніпро🌞На заключний день події день почався з проявлення нашого закордонного гостя Ласса з Данії, який провів для всіх охочих Діп фітнес. Далі Юля розповіла про писемність кельтів Огам та власновиготовленими картами, які ведуть по символах і допомагають пізнати та проявити їх суть в буденному житті. По обіді був подарунок-проявлення від Маші, яка уважно та чуттєво провела нам мк по Шибарі і я був її моделлю, тож тепер маю досвід розслаблення в стані неконтрольованої невагомості 😇 Хух, оце виговорився :)Це був незабутній турчик і крок в мій Новий рік, глибоко вдячний усім причетним до створення тако святотура, щасливий був проживати в колі свої проявлення і проявлення ближніх, ще багато цікавого попереду, най стається все в Мирі і Добрі. До нових зустрічей на Шляху Творця, а якщо вам потрібно допомогти організувати програму на День народження- то тепер ви точно знаєте хто може вам допомогти 🤠