Джерело
Satori | Crypto News | Чим зайнятись ? Ділюсь Альфою👇Virtuals Protocol — топ1 площадка для за...
3 900 Охват/переглядів
2025-05-29 12:55
Повідомлення №3410
Чим зайнятись ? Ділюсь Альфою👇Virtuals Protocol — топ1 площадка для запуску АІ Агентів на BASE. Думаю багато хто з вас з ним знайомий , ми купляли шитки з їх екосистеми AIXBT, SEKOIA, LUNA та сам VIRTULS.Ми вже не раз получали за свапи на їхній платформі та за холд шитків, дропи !Зараз вони проводять лаунчі токенів, але щоб їх купити треба мати Virgen Points.Як їх заробити : - Дають вони за активність(свапи) на платформі Virtuals- Холд Virtuals- Стейк Virtuals ( для них найбільше поінтів, з цим ознайомтесь на сторінці стейку )- Після того як назбирали Virgen Points вносимо їх разом з Virtuals у пресейли.❗️Усі свапи робимо до токену Virtuals ( СA : 0x0b3e328455c4059EEb9e3f84b5543F74E24e7E1b )Мій кейс, я мав мало поінтів бо пару раз тільки зливав токени, які падали з холду, шиток в сейлі якого я брав участь, запустився дав в піку х40, я закомітив усі свої поінти 600, та 25.25 Virtuals ( 50$ ), мені вернули 25.08 Virtuasl ( 49.76 $) , тобто моя алока була десь 50 центів , і дали токенів на 15$, ті хто свапав там більше і мав багато поінтів отримали дуже хороші алоки і гарно заробили. Найкраще бити від 3к до 10к обʼєму в день, весь обʼєм бʼємо через токен $virtuals , і холдимо від 100$ у $virtuals в ідеалі більше !Сейли обирайте ретельно, беріть участь там де запледжили велику кількість поінтів, щоб не попасти на злив.