Джерело
Satori | Crypto News | Готуємось до сейлу на LEGION - CORN 🌽Corn – це мережа Ethereum Layer 2...
6 200 Охват/переглядів
2025-01-07 09:34
Повідомлення №3196
Готуємось до сейлу на LEGION - CORN 🌽Corn – це мережа Ethereum Layer 2, орієнтована створення децентралізованого фінансового (DeFi) центру для Bitcoin.В проекта є інвест на 6.7млн$, від Binance Labs, Polychain і тд. 🗣 Нагадаю що раніше ми з вами робили Galxe компанії, там заносили лікву на їхній платформі, за це теж очікується якість дроп. Зараз смарт заносити в алоку бо є + 500 млн заблокованого TVL, та якраз ще досі присутній тренд на тему "Bitcoin".що може дуже гарно відіграти.Старт буде 08.01.2025 в мережі Arbitrum ✅Готуємо аки до сейлу❗️➡️ legion.cc/access?ref=SharkTradeCrypto🙅♂️ Всі ми знаємо, що там були великі трабли з KYC довго дуже проходило, або взагалі не пропускало і тд.🗣 ❗️ Тому зараз в нас є спеціальне посилання, по якому ви реєструєте акаунт і доєднюєтесь до нашої тіми на LEGION, там KYC буде швидше обробляти + сапорт буде набагато швидше з вами зв'язуватись і допомагати. В майбутньому буде загальний скор тіми "Shark Trade and Crypto" та ще цікаві плюшки.Community | Чат | Х | Instagram | YouTube | Discord