Джерело
Шалений Кіт | Коли в присутності представників дипломатичних місій країн ЄС, сторона...
11 800 Охват/переглядів
2026-03-06 10:17
Повідомлення №8399
Коли в присутності представників дипломатичних місій країн ЄС, сторона обвинувачення, (а саме ті, хто уповноважений говорити від імені президента України), несуть повну ахінею, можна припустити простий факт… На європейському майбутньому України давно поставлено хрест. Нам просто про це ще не сказали. Бо тут або труси, або хрестик. Інакше не буде. Європа по іншому не вміє. Дипломатам з Німеччини, Польщі, інших країн Європи, які слідкують за перебігом цього судового трешу, взагалі то байдуже на прізвища. Їм важливо інше. Отримати відповідь на просте питання, а чи існує в нашій країні таке поняття - верховенство права? Чи тут є лише верховенство телефонного дзвінка? Бо про яке верховенство права йде мова, якщо представники президента України, з усією відповідальністю кажуть, що санкції були застосовані… превентивно! Тобто про всяк випадок. Ви їб@нулися, шановні? Як таке взагалі можливо? З огляду на такі «геніальні» думки, можна будь-яку людину запроторити за ґрати, бо вона ж в майбутньому може натворити казна що! А якщо у неї вдома є кухонний ніж, або людина колись стріляла з мисливської рушниці, то тут і доказувати нічого не треба, так? Тобто всі ці потужні слова, які лунають з Банкової про шлях України до європейської спільноти, це не більше ніж бла-бла-бла… себто лицемірство? Бо комусь більше хочеться бути царем, якій вирішує все сам, спираючись виключно на свій настрій?