Джерело
Шалений Кіт | Коли я чую від начебто притомних людей, що зокрема генерал Валерій Зал...
7 920 Охват/переглядів
2026-01-19 18:33
Повідомлення №8258
Коли я чую від начебто притомних людей, що зокрема генерал Валерій Залужний аж ніяк не відбивав наступ російських окупантів напочатку повномасштабного вторгнення, і його роль взагалі нульова, мені хочеться кричати! Голосно! Виключно армійською мовою! Себто матюками! У мене в голові не вкладається, як люди можуть не розуміти… елементарного! Притомні ж люди. Не дураки. І в той же час… Ні! Це якийсь пизд@ць. Справа в тому, що існує таке поняття - керування військом. Складно? Незрозуміло? Гаразд, поясню на пальцях!Завдяки чому Наполеон переміг при Аустерлиці? Так, безумовно! Його військо на той час було напевне найкращим в Європі. І це все? Чи все ж таки ні? Чи все ж таки військовій геній Бонопартича зіграв основну роль? Завдяки чому Ганнібал переміг при Каннах та біля Тразименського озера? А Фемістокл в Саламінській битві? Невже вони обидва були зайвими в своєму війську і воно само якось так сталося? Чи все ж таки ні?Скільки прикладів знає історія, коли блискучі дії того, хто керував військом приносили перемогу навіть там, де шансі перемогти були невеликі. І в той же час достатньо битв були програні через безглуздість тих, хто віддавав безглузді накази. Або взагалі нічого не робив, вважаючи що проканає.Добраніч…