Джерело
Шалений Кіт | Отже… в країні майже чотири роки йде повномасштабне вторгнення росії, ...
10 700 Охват/переглядів
2026-01-13 16:14
Повідомлення №8245
Отже… в країні майже чотири роки йде повномасштабне вторгнення росії, і тут Міністерство оборони… ні, не росії, а саме України ВПЕРШЕ залишилось без… міністра! Попереднього, який ледве пів року пробув на посаді, зняли (бо дуже довго на посаді), а нового… не призначили! Чому? Та йдіть нах@й всі, в першу чергу військо, ось чому!Країна майже щодня потерпає від ударів російських ракет та дронів. Ми звісно ж дофарбовуємо свої три тисячи балістичних ракет які пообіцяв потужний Вовка і ось скоро… (сьогодні ні, не встигнемо, темно вже… можливо завтра)… яяяяяяк, але мова зараз не про це. Так ось, енергетика знаходиться в нокдауні. Всі відповідні служби працюють через надлюдські зусилля, люди мовчки мерзнуть в квартирах, чудово все розуміючи. І в той же час, в країні НЕМАЄ… Міністра енергетики! Попередниця трішки проворовалася, а нового міністра досі не призначили! І сьогодні також… не призначили! Чому? Та йдіть нах@й, ось чому! Що за дурні питання? Мʼяко кажучи, я шокований такими діями влади! Шановні потужники незламні, а як називається ця ваша стратегія? «Хватай мешкі, вокзал отходіт»? Ви взагалі розумієте, що будете робити завтра… післязавтра… через тиждень? Ви рік тому розуміли, що буде нова зима… нові виклики? Чи, начиталися вумних тез про те, що ось ось і війна скінчиться?! А значить можна забити йух та поставити «шлагбауми» в енергетиці по методу «Міндіча-Цукермана»? На кой хендехох ви міняли Премʼєр-міністра, якщо у вас сьогодні вже НЕМАЄ Міністра оборони, а Міністра енергетики немає вже давно? Вам не набридло гратися із країною… людьми? Чи ви дійсно ваажаєте, що завтра якийсь х@й з Банкової напише потужний текст про те, що у нас вже є 466482 ракет «Горілка в Буковелі», які можуть літати боком із перенавантаженням в 657 G, і ось ось вони яяяяяяк… А народ почне все це обговорювати і одразу ж забуде про те, як друг президента із кентами відправляли «двушечку» на Москву замість того, аби фінансувати захист енергетичних обʼєктів?! Ну може і забуде. А може вже і ні… Що тоді вигадаєте? Нові травневі шашлики?