Джерело
Шалений Кіт | Продовження. Початок вище.А тепер давайте, як і обіцяв, підвісимо до ц...
4 630 Охват/переглядів
2025-11-03 16:32
Повідомлення №8044
🍁 Продовження. Початок вище.А тепер давайте, як і обіцяв, підвісимо до цієї інформації українські фаберже. Політика - річ цинічна, а тому я також цинічно напишу, що такий розвиток подій вигідний Україні. При цьому хочу одразу відкинути два закарбованих у головах більшості читачів постулата. Перше - щоб не робив Трамп, він робить в інтересах путіна. Це стереотип та намагання пояснити складне простою причиною. Трамп - самозакоханий нарцис, расист та сумасброд. Так, він ніжно любить путіна як своє альтер-его, але не настільки, щоб поступитись заради нього інтересами країни. До того ж, російський кровосіся тричі публічно "кинув" та принизив Донні, а тому марнославство Трампа постраждало як ніколи. Про "агента Краснова" теж прошу не писати - цю тезу ви можете розбирати на молекули в іншому місці, але не в мене на каналі. Друге - Трамп, розпочавши боротьбу з російським впливом у Латинській Америці, забуде про Україну. А нам і не треба, щоб пам`ятав. Нам головне, щоб європейські держави, для яких протистояння США та Росії у Карибській зоні десь на переферії їх національних інтересів, продовжили закупівлю американської зброї для ЗСУ. При цьому хочу вас запевнити, що номенклатура цієї зброї та тієї, що буде використана в операції проти латиноамериканських наркодиктатур, майже не співпадає. Окрім, мабуть, "Томагавків". А от тут починається найбільш цікаве. Хоча Трамп на публіку розповідає, що цих ракет у Вашингтона мало, насправді їх (включаючи більш старі моделі), тисячі. Тому джерела у Пентагоні прямо стверджують: якщо підтвердиться інформація про постачання Каракасу ракет 9М729, Трамп знайде спосіб передати Україні біля сотні "сокир" та чотири наземні пускові установки Typhon. І розпочнеться ця історія під приводом: "А ви перші почали!" Це, звичайно, перший профіт для України - поки теоретичний, але згадайте, скільки раз у ході цієї війни теоретичне дуже швидко ставало реальним.І другий профіт полягає у тому, що, на відміну вді США, участь Росії у Карибському протистоянні значним чином зміщує акценти путіна і по суті відкриває для Росії другий фронт.Загроза "ядерної війни"? Не дуже вірю. Трамп і путін при своїй показній альфа-самцевості дуже боягузливі політики - їм особисто є багато чого втрачати у випадку ядерної катастрофи. До того ж, Алінка з Меланією їм останні коси повиривають, якщо дізнаються про таке. Тут нерухомість по усьому світу, діти, коханки, безмежні фінанси, влада, солодке життя - і все це втрачати заради декількох хвилин бешкетного марнославства? Відповзуть і скажуть плебсу, що ядерні боєголовки заржавіли, а пацюки усі дроти перегризли.Коротше... Зараз затишшя перед, можливо, найбільшим зіткненням США та Росії з часів Корейської війни та Карибської кризи. Зіткненням, яке, як це цинічно не звучить, на користь стікаючій кров'ю України. Поки товстий худне, худий здохне - так часто говорять про протистояння Росії та України. Але у реалі в значно більшій мірі це можна віднести до США та Росії. Де вага учасників поєдинку незрівнянна, і результат майже очевидний. Києву ж достатньо робити своє, а коли настане час, просто посидіти на бережку...P.S. Мабуть, ніколи не навчусь писати короткі тексти. 😭