Джерело
Шалений Кіт | Субота. Вечір. Настрій так собі, краще не питайте, бо можу загризти! Я...
8 620 Охват/переглядів
2025-10-04 18:56
Повідомлення №7951
Субота. Вечір. Настрій так собі, краще не питайте, бо можу загризти! Як раз час поговорити про….Спостерігаю за ситуацією із Юрій Касьянов. Тим паче, що Dana Iarova та Borislav Bereza своїми дописами звертають на неї увагу. Пройти повз? Та немає питань. Але ж є дещо, що мені не дає цього зробити. Ми точно із Юрієм Касьяновим не є друзями чи приятелями. Скажу більше… І не будемо за будь-яких умов. Я вже старий як піонерський галстук поїдений моллю. Десь недобачаю. Десь недочуваю. Там ломить. Тут болить та пісок сиплеться. Але у мене дуже гарна памʼять. І я чудово памʼятаю, як ця людина що є сили поливала лайном пʼятого Президента України! Тим самим… щоооооооо? Бінго, бл@дь! Тим самим він зі всією енергією тягнув в крісло президента України ту людину, до якої зараз (ледве не впавши на коліна) звертається із питанням порятунку свого підрозділу. Ні, ні! Прошу вас! Не треба мені свистіти воєнні пісні про «А он не тапил за Зеленскава! Он галасавал против Порошенка». Не було такого розділу «проти» у виборчому бюлетені. НЕ-БУ-ЛО! Там було або ЗА, або ЗА! Тобто можна чітко констатувати той факт, що пан Юрій сам себе вкусив за… кгм… хвоста! Мавр зробив свою справу… маленьку, але зробив… тепер мавра можна обнулити, бо він почав підіймати вельми незручні питання. А тут треба робити вибір. Де якийсь, нехай і колись корисний для Банкової блогер, а де мільярди гривень які обертаються в одній відомій темі? Питання риторичне.Але… Попри все вищевказане, я стану на захист… ні, не Юрія Касьнова! Взагалі не вперся. Доки він намагається ухилитися від власного бумерангу, який десь вештався шість років і лише зараз повернувся до нього, ми трішки поговоримо про його підрозділ. Вірніше про те, від чого дуже далекі сидельці Банкової! А саме… війна! Для особливо обдарованих гупі-товстолобіків поясню. Коли стоїть вибір між власними політичними вподобаннями та обороноздатністю України, я завжди обиратиму останнє. Дуже, дуже багато політичних опонентів минулого, зараз бʼються із окупантами зі зброєю в руках. І дуже багато з них віддали життя за Україну.Всеодно незрозуміло? Гаразд! Зараз поясню на пальцях.Я не знаю, як називався підрозділ, про знищення якого по рішенню Банкової, говорить Юрій Касьянов. Гадки не маю про кількість особового складу, кому саме вони підпорядковувались і які задачі виконували, АЛЕ… якщо цей підрозділ, знищував в день хоча би одного під@ра (себто окупанта), то розформування цієї команди, рахуйте припинення її роботи, то є нічим іншим як свідомим ударом по обороноздатності… України. Я розумію, що для «трьох товстунів» Банкової, війна десь далеко!Максимально далеко! Саме війна та її проблеми, а не її бюджет та інші фінансові питання! Але ЛИШЕ один знищений в день окупант (тобто 200), це взвод в місяць. І майже батальон в рік. Повторююсь, це якщо лише одного «асвабадителя» припаркувати. А якщо пʼять? Сім? Десять? Пʼятнадцять?І ще! Коли якийсь потужний довб@йоб (для якого посади та погони важливіше всього в світі), переводить екіпажі БПЛА в піхоту, тому що (причину вигадайте самі), то ця людина фактично саботує питання знищення окупантів, тобто знов, ставить палки в колеса обороноздатністі країни. Тому що, наприклад, один екіпаж ФПВ-дронів (яких, до речі, окупанти також хочуть знищити), може обнулити за день відділення, а то і більше, ворога. Плюс техніку. Плюс інші цілі. Бо це ВИСОКОКЛАСНІ фахівці. В навчання яких вкладені шалені гроші. Просто повірте мені… А якщо їх перевести в піхоту, бо комусь так захотілось, то на одному клаптику фронту зненацька не залишиться прикриття для піхоти. І самої піхоти відповідно також, скоро не залишиться…Далі розповідати? Чи і так зрозуміло?…Добраніч!