Джерело
Шалений Кіт | У військових не було жодного документа, в якому було б написано, що 24...
6 700 Охват/переглядів
2025-02-10 15:55
Повідомлення №7523
«У військових не було жодного документа, в якому було б написано, що 24 лютого 2022 розпочнеться наступ Росії» (с) Інтервʼю, яке генерал Сергій Наєв дав «Українській правді», можна назвати знаковим. Чому так? А тому що колишні представники вищого військового керівництва країни, які керували військами під час початку повномасштабного вторгнення почали… говорити. І коли скажена ботоферма бігає по коментарях в намаганнях звинуватити Валерій Залужний в тому, що він за сім місяців чомусь не встиг підготувати ЗСУ до повномасштабного вторгнення, варто звернути увагу на ось ці слова з інтерв’ю генерала Наєва,«Рішення про застосування Збройних сил запускає ланцюг підготовки ЗСУ та інших військових формувань до відбиття агресії. Поки цих рішень немає, Збройні сили можуть тільки планувати». (с)І це рішення в дію вводиюять не полковники чи генерали, а президент України, тобто Верховний Головнокомандувач ЗСУ. І лише після цього рішення, війська починають виконувати комплекс заходів. Не планувати, а діяти! Нагадайте мені, шановні… Коли саме був введений в дію Стратегічний план застосування ЗСУ, рахуйте план оборони країни?!«Коли розпочалося широкомасштабне вторгнення, жоден військовий план ні в Генеральному штабі, ні в жодному органі військового управління не міг бути виконаним, тому що війська внаслідок несвоєчасного і неповного розгортання не зайняли кінцеві положення. Тому плани були, а от бойові дії вже виконувалися не за тими планами, які були створені за мирного часу, а реального положення військ ворога» (с)Тобто, для тих хто в танку, поясню. Військові самостійно НЕ МОЖУТЬ наприклад перекопати а потім замінувати половину Запорізької та Херсонської області, з напрямку тимчасово окупованого Криму, бо вони вважають, що загроза повномасштабного вторгнення велика як ніколи. Арахамія наприклад несе пургу, але військові вважають інакше. Вони не можуть самостійно почати процес призову оперативного резерву першої хвилі. Вони не можуть самостійно почати процес розгортання бойових частин в цих областях, бо на це у військових немає правових підстав, і так далі! Нагадаю події листопаду 2018 року, коли після захвату двох українських катерів та буксиру разом з екіпажами, на той час Президент України Петро Порошенко миттєво вніс до Верховної Ради пропозицію про оголошення режиму «воєнний стан» в деякий областях України. А саме Чернігівській, Сумській, Харківській, Запорізькій, Херсонській і так далі. Чи то була його самостійна ініціатива, чи він дослухався порад військових, я не знаю, але факт залишається фактом. І одразу, один з підрозділів 95 одшбр висадився на військовому аеродромі мого рідного Мелітополя і взяли його під посилену охорону.Складається враження, що хтось потроху вивчає настрої, на предмет того, аби врешті решт всю провину за «пр@їбали» звалити на військових: Залужного, Шапталу, Наєва і так далі… Але виявляється, що в цю, так звану гру можна грати удвох. І щось мені підказує, що це тільки початок. Чим більшим буде це «вивчення із намаганням», тим більше інформації… справжньої, правдивої інформації як все було насправді, буде зʼявлятись в інформаційному просторі. Це ще союзники мовчать. Доки мовчать…