Джерело
ШаБля.info | Командир «Російського Добровольчого Корпусу» стверджує, що губернатор ...
32 Охват/переглядів
2023-06-04 20:52
Повідомлення №11308
Командир «Російського Добровольчого Корпусу» стверджує, що губернатор Бєлгородщини на переговори забирати полонених не прибув. А, тим часом, путінських солдатів, які здалися в полон РДК та ЛСР, стало більше. 💬 «Щойно повернувся з Нової Таволжанки. Як ми й очікували, пан Гладков не знайшов у собі мужності обміняти свій дорогоцінний час на життя і свободу, як він встиг висловитися, «наших пацанів». Ось ті самі «ваші пацани», яких пан Гладков «убив» нашими руками у своєму відео. Як ви встигли помітити, за час моєї відсутності «ваших пацанів» у нашому полоні стало набагато більше.На відміну від Гладкова, Пригожин якраз знайшов у собі сміливість і був готовий піти на наші умови. Ви, пане Гладков, умови нам більше не диктуєте. Якщо губернатор не контролює ситуацію в регіоні, не знає, скільки полонених ваших пацанів у нашому полоні, ми будемо спілкуватися з тими, хто ухвалює рішення в Москві».Полонених переправлять до України.💬 «Вони будуть передані українській стороні для процедури обміну полоненими».