Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СЄВа 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

СЄВа 🇺🇦

@SevaUA2019
Кількість підписників: 1 875
Фото: 224
Відео: 20
Посилання: 1,770
Опис:
СЄВа🇺🇦 | Медіа простір Лохвиччини

👥 Кількість підписників

1 875
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +7

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,040 26-06-02 12:59
На Миргородщині перед судом постане чоловік за повторне порушення судової заборони керувати автомобілемСлідчі Миргородщини направили до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного мешканця Лохвицької громади за повторне умисне невиконання судового рішення.  🔎 Встановлено, що на підставі постанови суду, яка набрала законної сили у січні 2024 року, чоловіка було позбавлено права керування транспортними засобами на 5 років.⚖️ Попри встановлену заборону, у квітні 2026 року обвинувачений знову сів за кермо автомобіля в одному з населених пунктів Лохвицької громади, де його зупинили працівники патрульної поліції. 🔎 За фактом повторного умисного невиконання судового рішення тривало досудове розслідування, яке наразі звершено. Обвинувальний акт скеровано до суду.⚖️ Відповідно до санкції статті, чоловікові може загрожувати від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3 років.👮‍♂️ Facebook | X | Instagram | Youtube
👁 3,070 26-05-14 11:37
​​🕯️ ЛОХВИЧЧИНА ЗНОВУ В СКОРБОТІ… Підтвердилася загибель Захисника України — Романа Васильовича ДАБІЖІ, (14.12.1990р.н.), жителя м. Заводське.🪖 Роман двічі ставав на захист України, брав участь у бойових діях під час АТО та з перших місяців повномасштабної війни знову став до лав ЗСУ.💥 18 січня 2026 року під час виконання бойового завдання на Сумському напрямку Роман та його побратими потрапили під удар ворожого FPV-дрона. Відтоді вони вважалися безвісти зниклими.⚗️ 12 травня 2026 року за результатами ДНК-експертизи підтвердили його загибель. Просимо долучитися до створення живого коридору 18 травня о 9:20 у м. Лохвиця — від моргу до Благовіщенської церкви, де о 9:30 відбудеться відспівування Воїна.☦️ О 10:00, після завершення церемонії, розпочнеться траурна хода, яка пройде через м. Лохвиця, с. Млини, м. Заводське вулицями Київська та Європейська до рідного дому за адресою: вул. Шевченка, 32, де об 11:00 відбудеться церемонія прощання.Після цього траурна хода рушить до кладовища масиву «Гора».🕯️ Світла пам’ять і вічна слава Захиснику України 🇺🇦💎 СЄВа🇺🇦
👁 2,320 26-05-09 06:44
Всеукраїнська хвилина мовчанняВолодимир ШевченкоПолтавська обласна військова адміністрація спільно з Платформою пам’яті Меморіал вшановує пам’ять загиблих захисників родом з ПолтавщиниСтарший сержант Володимир Шевченко на псевдо «Командир» поліг 9 січня 2023 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу в місті Красногорівка Донецької області. Воїну було 39 років.Володимир народився 28 листопада 1983 року в селі Мехедівка на Полтавщині, а жив у селі Безсали. Закінчив Березоворудський фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету, де опанував фах агронома. Працював будівельником у ТОВ «Мегаполісбуд» у Києві, захоплювався рибальством. Після повномасштабного російського вторгнення чоловік став на захист Батьківщини. Служив у Збройних Силах України на посаді кулеметника. Він умів згуртувати біля себе друзів, давав слушні поради, тому й отримав псевдо «Командир».«Володя був доброзичливим, чесним, справедливим, цінував дружбу. Він хвилювався за батьків, завжди поспішав додому, щоб допомогти і розрадити. Мав відмінне почуття гумору, з ним було весело та спокійно», – розповіла мати Наталія Василівна. Поховали воїна в селі Безсали Полтавської області.Посмертно Володимира Шевченка нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. У нього залишилися батьки та брат.Вічна пам'ять Герою!Напишіть історію полеглих захисника чи захисниці тут
👁 3,150 26-05-03 08:10
Всеукраїнська хвилина мовчанняАнатолій ВинникПолтавська обласна військова адміністрація спільно з Платформою пам’яті Меморіал вшановує пам’ять загиблих захисників родом з ПолтавщиниСтарший лейтенант Анатолій Винник на псевдо «Їжачок» поліг 22 червня 2024 року біля села Нечволодівка Куп’янського району Харківщини внаслідок кульового поранення. Воїнові було 36 років.Анатолій народився 5 серпня 1987 року в селі Безсали на Полтавщині, жив у місті Лохвиця. Закінчив юридичний факультет Полтавського інституту економіки і права за спеціальністю «Правознавство». Під час навчання пройшов військову підготовку офіцера запасу та отримав звання молодшого лейтенанта. У 2011 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ. Працював провідним спеціалістом-консультантом у виконавчому комітеті Лохвицької міської ради, з 2018 року був начальником юридичного відділу. 24 лютого 2022 року добровільно став до лав ЗСУ. Спочатку служив в роті охорони та територіальної оборони Лохвицької громади. Потім добровільно пішов воювати – захищав Чернігівщину та Бахмутський напрямок. Псевдо «Їжачок» отримав за вміння непомітно проникати на позиції.Він був заступником командира штурмової бригади, після ротації працював юристом на полігоні. З листопада 2023 року став заступником командира батареї звукометричної розвідки з морально-психологічного забезпечення 48-ї окремої артилерійської бригади. Звідти Анатолія відправили у відрядження на Харківщину до складу тактичної групи «Куп'янськ».«Толя добросовісно ставився до службових обов’язків, не потребував контролю з боку старших начальників. Він був добрим, спокійним, врівноваженим, чесним, працьовитим, шанував батьків, цінував дружину і любив сина», – сказала мати Ганна.Анатолія нагородили медаллю «Ветеран війни-учасник бойових дій», а також грамотою від командира військової частини за відмінне виконання службових обов’язків і професійну майстерність. Воїна поховали у рідному селі.У нього залишилися батьки, дружина, син і брати.Напишіть історію полеглих захисника чи захисниці тут
👁 3,510 26-04-29 13:40
💡 ЛОХВИЦЯ БЕЗ СВІТЛА (ГРАФІК)📅 30.04🕗 08:00–12:00Гоголя, Соборна, Перемоги (центр–міст)📅 01.05🕛 12:00–15:00Гоголя, Соборна, Перемоги (центр–міст)🕙 10:00–16:00Б. Хмельницького, Берегова, Греськівка, Грушевського, Зоряна, Іванівська, Калинова, Квіткова, Котляревського, Лесі Українки, Лугова, Миколаївська, Набережна, Озерна, Передрія, П. Калнишевського, С. Войтера, Сковороди, Тесленка, Українська, Шевченка, Широка, Ю. Городця, Ювілейна, Яблунева, Я. Мудрого + провулки🕓 16:00–18:00Благовіщенська, Джерельна, Злагоди, Космонавтів, Л. Костенко, Миру, Н. Городовенка, Озерна, Сенчанська, Ю. Горобця, Я. Мудрого + провулки📅 04.05🕙 10:00–16:00Б. Хмельницького, Берегова, Греськівка, Грушевського, Зоряна, Іванівська, Калинова, Квіткова, Котляревського, Лесі Українки, Лугова, Миколаївська, Набережна, Озерна, Передрія, П. Калнишевського, С. Войтера, Сковороди, Тесленка, Українська, Шевченка (29–166), Широка, Ю. Горобця, Ювілейна, Яблунева, Я. Мудрого + провулки🕙 10:00–16:00Благовіщенська, Джерельна, Злагоди, Космонавтів, Л. Костенко, Миру, Н. Городовенка, Озерна, Сенчанська, Ю. Горобця, Я. Мудрого + пров.: 1-й, 2-й Я. Мудрого, Космонавтів, Миру🤝 Збережи, щоб не загубити та надішли сусіду
👁 2,029 26-04-12 06:32
Всеукраїнська хвилина мовчанняАндрій ТелюкПолтавська обласна військова адміністрація спільно з Платформою пам’яті Меморіал вшановує пам’ять загиблих захисників родом з ПолтавщиниСолдат Андрій Телюк на псевдо Арнольд поліг 24 липня 2025 року поблизу села Кіндратівка Сумської області. Він разом із побратимом зголосилися забрати з поля бою полеглого медика. Дорогою Андрій двічі підірвався на протипіхотних мінах, які вночі окупанти встановили за допомогою безпілотника. Травми виявилися смертельними. Захисникові назавжди 26 років. Андрій народився 18 березня 1999 року в місті Лохвиця Полтавської області. Закінчив музичну школу по класу бандури та Лохвицьку гімназію №1, а згодом – Національний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Працював інженером-конструктором, за його кресленнями реалізовували проєкти і в Україні, і за кордоном. З дитинства захоплювався хокеєм і карате. Любив українську музику і гру на гітарі. Обожнював подорожувати, водити автомобіль, ходити в гори. Мріяв про будинок, велику родину та пса. З 2016 року жив у Києві.З 2023-го Андрій активно волонтерив. Зокрема, допомагав 78-му окремому десантно-штурмовому полку, до якого згодом приєднався і сам. Обіймав посаду майстра 1-ї рухомої ремонтної майстерні безпілотних авіаційних комплексів. Псевдо Арнольд отримав за те, що завжди йшов уперед і ніколи не відступав. А у колі найближчих друзів його називали Капітошкою, бо завжди сміявся і жартував.«Андрій – це справді унікальна людина з великої літери. Неймовірно хоробрий, сміливий, талановитий. Він був найдобрішим і найпозитивнішим. Лише Андрій міг так любити життя й надихати цим інших: він був промінцем, до якого тягнулися. У нього ніколи не було поганого настрою чи безвихідних ситуацій – він завжди знаходив рішення. Андрій свідомо пішов захищати Батьківщину, бо щиро вірив: свобода варта боротьби. Спогади про нього – найбільша цінність, яка залишилася. Ми будемо нести їх гідно, бо він точно на це заслуговує. Наше кохання було справжнім, і воно залишиться зі мною назавжди», – розповіла наречена Аліна. Посмертно Андрія Телюка відзначили орденом «За мужність» III ступеня. Поховали захисника на Іванівському цвинтарі в Лохвиці на Полтавщині. У нього залишилися мати Катерина Василівна, батько Сергій Володимирович, брати Володимир і Віталій та наречена Аліна.Вічна пам'ять Герою!Напишіть історію полеглих захисника чи захисниці тут
👁 2,690 26-04-03 07:49
​​🕯️ З глибоким сумом і невимовним болем повідомляємо, що на 62-му році трагічно обірвалося життя вчителя Лохвицької гімназії №1 ХАРЧЕНКА Віктора Михайловича.Пішов із життя не просто педагог – відійшла у вічність Людина з великої літери, щира, добра, мудра і віддана своїй справі. З 1989 року він невтомно працював учителем географії, економіки та фізичної культури, щодня даруючи учням знання, підтримку, віру в себе та любов до життя.Світла, щира, відкрита людина, яка залишила глибокий слід у серцях колег, учнів та батьків. Його поважали, цінували і щиро любили. Він був частиною великої шкільної родини, її опорою, прикладом відповідальності та відданості професії.Сьогодні вся шкільна родина сумує, розділяє невимовний біль втрати та схиляє голови у скорботі. Важко знайти слова, які могли б втамувати цей біль…Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійного. Нехай Господь дарує сили пережити цю важку втрату.Світла пам’ять про нього назавжди житиме у наших серцях, у спогадах учнів, у добрих справах і тих знаннях, які він залишив після себе.🕯️ Вічна і світла пам’ять…