Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Head of L&D
Додано 06 гру 2025

Head of L&D

@SerhiiProLD
Кількість підписників: 641
Фото: 320
Відео: 196
Посилання: 67
Опис:
Все про навчання. Як особисте так і корпоративне.
Джерело

Head of L&D | Як дізнатись, що твій керівник мудак?Обожнюю такі відеоролики.Поговори...

Логотип телеграм спільноти - Head of L&D Head of L&D @SerhiiProLD
178 Охват/переглядів 2026-02-14 05:14 Повідомлення №869
Як дізнатись, що твій керівник мудак?Обожнюю такі відеоролики.Поговоримо про відчуття між керівниками та підлеглими. Свято як ніяк)))Зазвичай все сходиться до трьох пунктів.1. Директивний стиль управління.Як я сказав, так і робіть. Без пояснень навіщо.2. Підвищення голосу.Не може пояснити тому кричить.3. Не дозволяє відпочивати.Немає зайвих відпусток, або піти раніше, все таке...Злобний? Авжеж!З іншої сторони маємо керівника, який сидить та думає:"Чому, коли я кажу: Шановні, зробіть звіт по задачам, які закрили сьогодні до 15:00. Нічого не відбувається.Коли я кажу: Тобі потрібно підтягнути свої навички продаж. Ти игноруєш апсейл. Теж нічого не відбувається.А коли я кажу голосно: Черті, взяли й зробили сьогодні інакше вам п...! То все робиться дуже швидко."Нещодавно мені розповіли ситуацію, що після того, як керівник підійшов до співробітника та запитав: "На чому ти сьогодні фокусуєшся?"Співробітник написав жалобу на керівника, що він абʼюзер.Я не кажу що поганих керівників не буває. Сам з такими працював. І сам таким колись був.Якщо команда починає рухатись лише після підвищеного тону - проблема глибша ніж здається.Як у вас? Працюєте душа в душу з командою чи доводиться кричати?