Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Head of L&D
Додано 06 гру 2025

Head of L&D

@SerhiiProLD
Кількість підписників: 641
Фото: 320
Відео: 196
Посилання: 67
Опис:
Все про навчання. Як особисте так і корпоративне.
Джерело

Head of L&D | Помічали, як ми любимо роздавати поради?- Делегуй!- Пропонуй!- Бери ві...

Логотип телеграм спільноти - Head of L&D Head of L&D @SerhiiProLD
209 Охват/переглядів 2026-01-08 05:16 Повідомлення №766
Помічали, як ми любимо роздавати поради?- Делегуй!- Пропонуй!- Бери відповідальність!...Нам здається, що це і є управління. Але по факту — це вербальний онанізм та перекладання відповідальності.- А що я? Я ж сказав, що робити! Я свою частину виконав...Але нічого не відбувається.Людина киває у відповідь та нічого не робить. Такі вони "злодії"!!!Підлеглі не "злодії". Їм просто байдуже, що ти сказав(ла).Куди важливіше "що за це буде?"Вони беруть відповідальність, а у відповідь прилітає піздюліна.Проявляють ініціативу — у відповідь "ініціатива бʼє ініціатора".Пробують говорити прямо, а потім виявляється що вони токсичні та незручні.А потім ми дивуємось, що на нас працюють пасивні ледарі.Тільки вони не пасивні та не ледачі.Вони просто адекватні.Люди цілком адекватно реагують на ту систему, яку ти побудував(ла).Підлеглі бачать твій контекст. Тому:"Мовчати безпечніше""Якщо не висовуєшся — довше працюєш""Нічого не робиш — не прилетить за зроблене"...У такій ситуації жоден тренінг про відповідальність не допоможе.Все залежить від тебе: Яке середовище ти будуєш?Якщо система вибудована правильно — все працює само по собі. Команда комунікує, ініціює, навчає один одного та перевиконує плани. Авжеж, можна і далі читати про «покоління, яке не хоче працювати».А можеш подивитись, яку систему ти реально будуєш.Запрошую на курс-практикум для керівників.Без мотиваційного цирку.Про реальне управління, а не правильні слова.Старт 7.02.2026Реєстрація вже відкрита. Кількість місць сильно обмежена.Хочеш деталі — напиши в коментарях.