Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Head of L&D
Додано 06 гру 2025

Head of L&D

@SerhiiProLD
Кількість підписників: 641
Фото: 320
Відео: 196
Посилання: 67
Опис:
Все про навчання. Як особисте так і корпоративне.
Джерело

Head of L&D | Табличка з посадою ≠ компетентність.І чим більша компанія — тим частіш...

Логотип телеграм спільноти - Head of L&D Head of L&D @SerhiiProLD
185 Охват/переглядів 2025-12-15 08:53 Повідомлення №698
Табличка з посадою ≠ компетентність.І чим більша компанія — тим частіше це видно.Саме такий висновок я зробив за 600+ навчаньЧасто Progect-manager не знає що таке матриця ризиків та мапа стейкхолдерів.Brand-manager плутає архетип бренду з «тон оф войс».Категорійний менеджер не може відрізнити трафікоутворюючий товар від маржинального.А керівник щиро вважає, що його людей мотивують лише гроші.Не компетентні злодії скажете ви!І так й ні.З одного боку — це некомпетентність.З іншого — від них цього й не вимагають.- Просто хочу, щоб ти вів десять проєктів одночасно!- Просто організуй нам трафік!- Нам потрібно збільшити маржу!- Розберись там якось зі своїми людьми!Жодних критеріїв чи рамок.І вони роблять. Роблять те що від них вимагають.Яке ТЗ такай й результат.Найгірше починається тоді, коли з’являються чіткі посадові інструкції.СЕО або власник прикриваються ними, щоб менше платити: "Ми тебе не просили це робити!"Співробітники кажуть: "Мені за це не платять! Цього немає в посадовій!"Система замикається: "Чого такі дурні? Бо бідні! А чого бідні? Бо дурні!"Добре це чи погано? Когось це влаштовує. Тобто все норм.Когось ні.Тут має вийти "капітан очевидність" та крикнути: "Хлопці та дівчата вихід є! Ходімо, я покажу!"Так, він є. Але ніт. Я вам його не покажу) Принаймні сьогодні.Краще ви скажіть: Бачили такі відносини в компаніях? Як намагалися змінити? Що з цього вийшло?