Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Кількість підписників: 14 935
Фото: 1,460
Відео: 706
Посилання: 2,160
Опис:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Джерело

Artem Semenikhin🇺🇦 | Фото знищеного разом з людьми житлового будинку в Києві…Власне як бачи...

Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
7 810 Охват/переглядів 2026-05-14 05:48 Повідомлення №9726
Фото знищеного разом з людьми житлового будинку в Києві…Власне як бачимо, чим більше москалям давати «перемирʼя», то тим більше і сильніше вони битимуть по мирним містам і вбиватимуть наших дітей!Тому «крікунам» про «повне і всеосяжне, справедливе і довготривале піріміріє» - заваліть свої кастрюлі!Нам потрібна БАЛІСТИКА, ракети повітря-повітря дальністю 300+ км (щоб не давати москалям кидати КАБи), не зупиняти глибокі удари по «нафті» і ВПК москалів і замість наших хлопців заводити на «0» іноземців, з якими укладати відповідні контракти!!!І, саме головне, посилати до біса всіх, хто казатиме, що час сідати за стіл з москалями!Зрозуміло, що перемогти москалів в бою це доволі виснажливо і лише не великий відсоток існує того, що нам вдасться «дійти до москви». Та цього і не треба. Для перемоги нам цілком достатньо розпаду московської недофедерації.Нам треба берегти життя кожного військового, кожного цивільного!!!Треба памʼятати, що «віддавши» Наш Донбас, ми фактично віддаємо Україну по Дніпру з Одесою і Києвом!Нам потрібно щоб трутні у Верховній Раді (горенардепи) прийняли Державну Програму для стимулювання збільшення народжуваності!!!Ось це все вище перелічене і є стратегія для того, щоби ми не втратили Україну і Українців!Є звісно ще деталі до кожного з пунктів. Але розписувати я тут покищо цього не буду.москва паде!👉 Артем Семеніхін