Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Кількість підписників: 14 930
Фото: 1,460
Відео: 706
Посилання: 2,160
Опис:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Джерело

Artem Semenikhin🇺🇦 | Націоналізувати Fіrе Point! Егегегей! Слушна думка. Пропоную його приє...

Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
8 280 Охват/переглядів 2026-05-01 21:11 Повідомлення №9672
Націоналізувати Fіrе Point! Егегегей! Слушна думка. Пропоную його приєднати до Південмашу, а щоб очолив міша ткач або мустафа наєм чи Сірожа лещенко. Для розуміння. В світі є не тільки ''елітний'' клуб ядерних країн, існує ще й клуб країн з балістикою. І Україна в нього фактично увірвалась. Чи є ще в державі наївняк, який вірить в те, що цей закритий клуб в захопленні від такого розкладу і від нового члена, який не спитавши дозволу увійшов до нього? Що за нахабство, Україно? Агов, Твоє місце під плінтусом, ми, які повністю були лягли під москву і її нафтогазорублі, десятиліттями ліпили з Тебе образ країни зі страшною корупцією, Твої громадяни мали працювати в нас на плантаціях, а у випадку загрози зі Сходу, Тебе мали згодовувати ведмедю чи дракону, а Ти ось так поступаєш і так нам віддячуєш? Тому і така поведінка США, заяви гендиректора Rheinmetall, блокування вступу України в НАТО та ЕС ну і звісно, що гіпер активна робота їхньої аґентури в Україні по дискредитації і керівництва держави, і компаній, які дали можливість Україні стати ''балістичною'' державою, і самої України. Маленька Україна влаштовує всіх, давно була б в НАТО та ЕС і ніхто не звертав би уваги, коли б все її керівництво було на підсосіі в кремля, як це було ще донедавна мінімум з половиною керівництва членів НАТО та ЕС і досі є ще в окремих, бо це не корупція, ні, ні - це ж про добросусідство і обопільні національні інтереси.