Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Кількість підписників: 14 930
Фото: 1,460
Відео: 707
Посилання: 2,160
Опис:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Джерело

Artem Semenikhin🇺🇦 | Зобов’язання перед МВФ: Влада пообіцяла підвищити тарифи на електроене...

Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
8 430 Охват/переглядів 2026-02-27 15:33 Повідомлення №9278
Зобов’язання перед МВФ: Влада пообіцяла підвищити тарифи на електроенергію, газ та опалення для населення «Ми рішуче налаштовані на реалізацію амбітної програми реформ, спрямованої на вирішення давніх структурних проблем в енергетичному секторі, які загострилися через війну Росії. Відновлення стійкості сектору та зменшення квазіфіскальних зобов'язань вимагатимуть поступового підвищення тарифів на газ, електроенергію та опалення для домогосподарств до рівня відшкодування витрат з одночасним забезпеченням достатньої та адресно спрямованої підтримки для захисту вразливих домогосподарств», – йдеться у Меморандумі.Після ухвалення дорожньої карти влада України зобов'язалася запланувати поступове коригування тарифів на електроенергію, з урахуванням розвитку воєнних дій.Водночас уряд має підготувати зміни до закону № 2479-IX, скасувавши мораторій на підвищення тарифів на газ, опалення та гарячу воду для домогосподарств.Що тут сказати…? А нічого було в «комунізм» гратися!!!А людям тепер тарифи в космос!Робили би все поступово - економіка мала би можливість призвичаїтись, адаптуватися. А тепер…Я завжди був і залишаюсь прихильником адекватних, економічно обґрунтованих тарифів.Бо все решта - популізм від «політиків», які хочуть нагріти (в прямому і переносному сенсі) свій електорат з метою грабунку!Єдине - щиро хочу побажати Уряду знайти «компенсатори», щоби це все не відбувалося різко для простих людей. А також дуже хочу, щоби Уряду поталанило знайти резерви для збільшення «фонду субсидій», щоби здорожчання тарифів не змусило мігрувати до ЄС ще й наших пенсіонерів…Готовий завжди поділитися своїм баченням та думкою з цих та подібних процесів в Державі. Звертайся, кому потрібно.👉 Артем Семеніхін