Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Кількість підписників: 14 930
Фото: 1,460
Відео: 707
Посилання: 2,160
Опис:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Джерело

Artem Semenikhin🇺🇦 | Потужні "гарантії безпеки" за версією США та ЄС - це коли в перші 24 г...

Логотип телеграм спільноти - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
12 400 Охват/переглядів 2026-02-04 01:38 Повідомлення №9048
Потужні "гарантії безпеки" за версією США та ЄС - це коли в перші 24 години "порушення пермирʼя" дається не менш потужна ДИПЛОМАТИЧНА відповідь (!)🫠Якщо бої продовжуються - то "запускається реакція коаліції охочих". Шо це означає - ніхто не знає.Напевне, йдеться про не менш потужні дипломатичні ноти та обурене deeply concerned.А протягом 72 годин, якщо бої не припиняються - буде "скоординовано військову відповідь за участю ЄС та США".Тобто теж ні про шо. Бо це не введеня чітко регламентованих військ (наприклад, 300 тис) на поле бою.Це про те, що ніхто ні за що не несе жодної відповідальності.А що робити, якщо рф почне діяти гібридними методами, як на Донбасі та Криму?Коротше, розходимося. Чим далі - тим нас більше намагаються наїбати.Який сенс в тому, що ніколи не буде працювати? Який сенс в "перемовинах", які сильно нагадують погодження умов капітуляції? Для галочки?Тупо нема (і не може бути) жодного прогресу, але "мир ніколи не був таким близьким".Та не був він близьким.З кожним днем мир тільки віддаляється, бо купка педофілів та поїхавших консерваторів, захопивших Білий дім, не хоче тиснути на свого друга путіна, який має на них компромат.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦