Джерело
ІГРОФАНИ | Я думаю усі вчора чули що пішов на той світ Принц Темряви. Або усім ві...
286 Охват/переглядів
2025-07-23 17:55
Повідомлення №4441
Я думаю усі вчора чули що пішов на той світ Принц Темряви. Або усім відомий Оззі Осборн. Чули його пісні, а якщо і не чули то починали дізнаватись "хто це?"Джон Майкл Осборн (таке його повне ім'я) зробив прорив у музиці започаткувавши Хеві Метал через гурт Black Sabbath який вам знайомий за піснями Paranoid, War Pigs, Iron Man. А також вів сольну кар'єру яка вам може бути відома через пісні I Just Want You, No More Tears, Dreamer та Mama I'm Coming Home.Для геймерів він залишиться в пам'яті як той хто грав сам себе в Brutal Legend та був у рекламі PSVR2.Останнім часом він пережив декілька операцій на хребті що зробило ситуацію нажаль гірше і хвороба Паркінсона теж передала привіт. 2 тижні тому він провів свій концерт де востаннє він воз'єднався з Black Sabbath та гучно попрощався з фанатами. А також не забудемо що він разом з дружиною підтримав Україну пропонувавши допомогу біженцям і пожертвував кошти з продажу синглу Patient Number 9, платівка була у кольорах нашого прапору.ІГРОФАНИ | Наші проєкти