Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sakolik Сrypto
Додано 06 гру 2025

Sakolik Сrypto

@SakolikCrypto
Кількість підписників: 1 022
Фото: 11,900
Відео: 484
Посилання: 7,200
Опис:
Привіт. Ти у світі інвестицій і примноження капіталу в інтернеті Мій контакт ( реклама, партнерства ) : @Cripatura
Джерело

Sakolik Сrypto | Зловив я короче друзі сьогодні непоганий стоп, по ЕТН в лонг. Пізніше ...

Логотип телеграм спільноти - Sakolik Сrypto Sakolik Сrypto @SakolikCrypto
117 Охват/переглядів 2026-04-27 16:15 Повідомлення №13666
Зловив я короче друзі сьогодні непоганий стоп, по ЕТН в лонг. Пізніше опублікую угоду, зараз гуляю з сином. В чому прикол, кожен раз щось в мене нове. Короче дивлюся так ефір жорстко починає рости, набираю в принципі на непоганий об'єм, відносно плеча і відносна депозита. І це набираю при тому, що уже непоганий рух ефір здійснив. Думаю собі так, буде падати, на відкаті трохи підберу, на відкаті підбираю ще трохи, він росте але уже до нуля не доходить угода в мінусі. Думаю так дійде до нуля або хоч незначний мінус закрию, і що ви думаєте сьогодні було -10 і я не закрив. В ітозі мінус в рази вищий.Що хочу донести, що якщо ви відкрили угоду і пішли в мінус. Краще якщо є можливість закрити її в 000, невеликий мінус, або навіть якщо ринок дає таку можливість в невеликий + а не сидіти як я в мінусі і чекати манни з неба.А ще прикол в тому що я забув що в мене можна відкривати контртрендову угоду тобто і шорт і лонг відразу. Таким чином один мінус я би перекрив іншим плюсом. Але я такого не зробив. Маємо, що маємо, пізніше закину результат. А ви вчиться на моїх помилках, щоб не робити свої такі