Джерело
#SK# говорить🇺🇦 | Ось і підходить 25 кінцю....Хотілось би зробити підсумок Це був не рік...
38 300 Охват/переглядів
2025-12-31 15:31
Повідомлення №49370
Ось і підходить 25 кінцю....Хотілось би зробити підсумок Це був не рік а піз*АДуже важкий рік... стільки всього що і в текст не влізе.1. БАНДА 🤝Канал багато чого дав мені. А саме вас❗️ХОЧУ СКАЗАТИ ВАМ ДЯКУЮ ЗА ЧАС РАЗОМ ❗️Скільки ми всього гімна пройшли з вами. А ще скільки випробувань нас чекає /але ми разом. Завдяки вам, ми закрили за цей рік майже на 9 млн грн для Чоловіків/Дівчат Завдяки мені я вам зберіг нерви "комусь навіть і життя" ТАК І ПРАЦЮЄМО РАЗОМ ❤️ ТОМУ МИ І БАНДА 2. ПОДЯКА Це велика вам подяка за підтримку теплими словами. Та за фінансову підтримку — Я бачу всі ваші слова, як в донатах так і в коментах — Це дає новий ковток повітря. Дякую що я маю таких людей! свідомих розумних! " не всіх в деяких моментах" але ми працюємо 🫡Дякую всім тим, хто щось робить для перемоги. Дякую Чоловікам/Дівчатам хто боронить нашу рідненьку — Як би не "ви-ми" не було б нас❗️Дякую Чоловікам/Дівчатам хто рятує кожну хв.кожну годину. кожен день ЖИТТЯ — Особливо це ДСНС та наші Медики ❤️ як би не "ви" не було б нас ❗️Дякую нашим Енергетикам "завдяки вам ми маємо світло хоч година але вона є" 3. 2025 РІК Що можно сказати коли рік виживання був?Кожен день гинуть найкращі сини та доньки. Кожен день це як іспит для кожного з нас.Такі реалії життя в Україні ...Але:— Ми живемо, Ми сильні, Ми НАЦІЯ❗️Жалітись ? А на що ти хочеш жалітись? як ти втомився"лась" на роботі ? як тебе за*бали тривоги-вибухи? Ми маємо сильного ворога який немає жалю. Ти даш собі слабину! І все, завтра ти або мертвий. Або інший паспорт. 4. ПАМ'ЯТАЙПро тих: Хто в полоні Про тих: Хто вже новий рік не побачить ніколи (Мої щирі співчуття родинам..... сил вам.... )Про тих: Хто буде зустрічати цей рік сидячі в моніторі. Хто буде кожну хв. перевіряти радар, Хто буде боронити НЕБО Про тих: Хто буде в окопі, тримати той клаптик землі, щоб ти міг "змогла" спокійно випити чарку Про тих: Хто буде в полі стояти мерзнути захищати небо "від всякої дрочі в небі" Про тих: Хто поклав життя своє.... за Україну щоб ми були вільні ❗️СЛАВА ГЕРОЯМ СЛАВА ГЕРОЇНЯМ СЛАВА НАЦІЇ Фінал:ХУЙ ЇМ А НЕ УКРАЇНА! Бажати нічого не буду. Живем як є, і зараз Тримаємо холодний розум Прорвемся.... буде важко....АЛЕ НАС НЕ ПИТАЮТЬ❗️Ваш SK❤️