Джерело
СИНДИКАТ | Х@йло розуміє суверенітет як «спроможність держави вести війну без сою...
125 Охват/переглядів
2026-06-18 07:07
Повідомлення №1615
Х@йло розуміє суверенітет як «спроможність держави вести війну без союзників», що в цілому прагматичне бачення, враховуючи що воно ж х@йло.Для х@йла спротив України це «тупість» бо в апріорі без союзників вона його не витримає довгостроково, тому «здавайтєсь», «пєрєговори», «мір» і інша дичина від пропаганди рф звучить як вимога-ви ж на підсосі ви що дурні? Здавайтесь, ми перемогли, ваша Україна на папері не витримає, піднімайте лапи і віддавайте що скажемо. Зараз х@йлу системно доводять що рф не вивезе також. І їй також треба союзник. І якщо союзники в України це чванливий, п@здоватий в сенсі ідеологій і демокрасі цінностей, дуже складний в плані регуляцій і контролю, але плюс мінус надійний в сенсі торгівлі, фінансів та інституцій західний світ.То єдиний союзник що загрожує рф це Китай. Імперія яка в очі не бачить інші нації і держави. Чия єдина мета це експансія та контроль, а рф це взагалі ворог. Самі по собі ці чудесні, надпозитивні ураження москви і інших пі@ор-сіті військової перемоги «вже завтра» не принесуть. Але вони потихеньку штовхають х@йла в зуби до свого ворога, який з часом почікає росію зі сходу, в той час як Україна буде перетворювати на пустелю західну її частину. Миру не буде. Ваш СИНДИКАТ.