Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - СИНДИКАТ
Додано 06 гру 2025

СИНДИКАТ

@SINDIKATMEDIA
Кількість підписників: 422
Фото: 1,040
Відео: 117
Посилання: 167
Опис:
Тут про те, як крадуть українські чиновники. НЕ ТРЕБА СПРИЙМАТИ ЯК ТУТОРІАЛ! Для зв'язку: [email protected] Спілкування суворо конфіденційне!
Джерело

СИНДИКАТ | А що станеться з тою дикою кількістю мільярдів що зараз вивільняються ...

Логотип телеграм спільноти - СИНДИКАТ СИНДИКАТ @SINDIKATMEDIA
208 Охват/переглядів 2026-05-18 08:24 Повідомлення №1584
А що станеться з тою дикою кількістю мільярдів що зараз вивільняються з ринку американських боргових паперів, панове? Правильно, вони мігрують туди звідки прийшли - в Азію і інші юрисдикції. В Китаю вже є інструменти інвестування, гігантські ринки збуту, та головне - досвід впровадження юанівської економіки на міжнародні розрахунки з тими ж п@дорами. Донедавна, єдине чого їм не вистачало це стартової кількості ліквіду=мільярдів, для того щоб наповнити цю титанічних розмірів інфраструктуру кров'ю та викотити "новий інструмент платежу за товари та послуги на міжнародних ринках" у вигляді юаню. Після чого єдине що їм залишиться це зробити прозоре регулювання відносин між інвесторами та регуляторами, щоб не так страшно було давати гроші в лапи комуністам. Це питання консенсусу між владою КНР і великими, але розрізненими капіталами, яких гребе виключно безпека своєї інвестиції, або іншими словами "товаріщ Сі дайтє нам увєрєность шо ми свої дєньгі забєрьом" - і все. В виборі між контролювати весь світ і не грабувати, або так і залишитись великою виробничою фабрикою якій вічно трохи не вистачає до світового беззаперечного лідерства, відгадайте що вибере хитрий китаєць)Для всіх буквально. Просто сказати світові "окей гайз, тепер за будь яку хєрню в будь якій точці світу можна розрахуватись нашими тугріками" і дати механізм який вже обкатаний на торгівлі з москвою. Все)Це не на один день тємка. Попереду роки реалізації (хоча можливо рік), але суть в тому що світ прямо зараз вже "пост американський". Звісно янкі можуть ще багато чого, наприклад посадить Єрмака, або получить п@зди наприклад ще і в Кубі. Але вся планета вже розпланувала и готується до того, що штати йдуть в минуле. Просто тре трохи почекати)Зберігаєте в баксах?Майте на увазі - станете бідніші!Не швидко, але точно)