Джерело
ІФСК | Хто нас захистить у темряві? Шановне студентство, просимо підтримати в...
2 000 Охват/переглядів
2024-08-06 13:39
Повідомлення №1238
Хто нас захистить у темряві? Шановне студентство, просимо підтримати важливу петицію. Комендантська година та відключення світла стали новою реальністю з початком повномасштабного вторгнення. У місті Суми удари по енергетичній інфраструктурі супроводжуються вимкненнями вуличного освітлення, що погіршує безпекову ситуацію. Давно відомо, що освітлення вулиць зменшує кількість злочинів, а зі збільшенням темного часу доби проблема буде лише актуальнішою. Ми розуміємо, що забезпечити належне освітлення наразі неможливо. Проте, в наших силах забезпечити патрулювання міста, аби мешканці не хвилювалися за свою безпеку. Ініціативна група «Безпечне місто», за підтримки ГО «Покоління Ю» в рамках проєкту «Школа адвокації. Північ», запускає петицію про створення муніципальної варти в місті Суми — добровільних загонів, які пильнуватимуть безпеку на вулицях.Просимо підтримати петицію та допомогти сум’янам зробити своє місто безпечнішим. Посилання на петицію: https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2884