Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Служба безпеки України
Додано 14 лип 2024

Служба безпеки України

@SBUkr
Кількість підписників: 303 161
Фото: 15,200
Відео: 1,400
Посилання: 2,740
Опис:
Офіційний канал Служби безпеки України Ми в інших соцмережах: Viber – bit.ly/viberSSU Facebook – bit.ly/facebookSSU Instagram – bit.ly/instagramSSU Twitter – bit.ly/twitterSSU YouTube – bit.ly/youtubeSSU Чатбот «Спали» ФСБешника» – t.me/Spaly_FSB_bot
Джерело

Служба безпеки України | За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали дезертир та його спільни...

Логотип телеграм спільноти - Служба безпеки України Служба безпеки України @SBUkr
47 300 Охват/переглядів 2025-11-05 14:00 Повідомлення №16210
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали дезертир та його спільник, які на замовлення рф займалися підпалами об’єктів УкрзалізниціЗа доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще двоє агентів фсб, які вчиняли підпали на Черкащині.Обох зловмисників затримали у серпні 2024 року «на гарячому», коли вони намагалися знищити релейну шафу сигнальної установки Укрзалізниці.За даними слідства, замовлення рф виконував 25-річний контрактник однієї з військових частин Черкаської області, який самовільно залишив свій підрозділ та переховувався на території регіону.У цей час він активно шукав «легкі заробітки» у Телеграм-каналах, де і потрапив у поле зору фсб.В обмін на обіцянки «швидкого заробітку», дезертир погодився працювати на російську спецслужбу. Після агентурного інструктажу він розпочав підготовку до вчинення диверсій на магістральних лініях залізничного сполучення центрального регіону.На цьому етапі він залучив до підривної діяльності свого знайомого –місцевого безробітного.Разом вони проводили дорозвідку біля релейних шаф, фотографували їх, «погоджували» з куратором, а потім підпалювали за допомогою легкозаймистої суміші.Для «звіту» перед російською спецслужбою агенти знімали загоряння на телефонні камери та відправляли відео фсб.Під час обшуків у зловмисників вилучено засоби підпалу та смартфони із доказами роботи на рф.За матеріалами слідчих Служби безпеки суд визнав обох агентів винними за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).Розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.