Джерело
Штаб Спілки вірмен України | Сьогодні, 22 вересня, в Одесі відбулася урочиста церемонія відкриття М...
152 Охват/переглядів
2025-09-22 18:02
Повідомлення №2304
Сьогодні, 22 вересня, в Одесі відбулася урочиста церемонія відкриття Міжнародної Вірмено-Української школи під керівництвом Глави Української Єпархії Вірменської Апостольської Церкви, Його Преосвященства єпископа Маркоса Оганесяна.Після культурної програми, презентованої учнями, відбулося вручення нагород. Святим кондаком Його Святості Католикоса Всіх вірмен найвищим орденом Святого Григорія Просвітителя був удостоєний головний благодійник школи пан Сурен Сардарян. Також Владикою Маркосом були вручені благословенні грамоти та подяки іншим меценатам.Серед почесних гостей були Голова Одеської обласної ради Г. Діденко, Голова ОВА А. Грінчак, представники міської влади, які теж відзначили благодійників почесними грамотами. Від імені Голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна подяки були вручені директору та завучу школи.Участь у події взяли Тимчасовий повірений у справах Республіки Вірменія в Україні Геворг Петросян, Спеціальний представник з прав людини Верховної Ради України, керівники обласних і міських управлінь освіти, представники громад та численна вірменська спільнота.Штаб Спілки вірмен України щиро дякує всім, хто долучився до цієї важливої події.