🗞 Гість нашого офлайн speaking club англійською цієї суботи – Крістіан-Жолт Варга, журналіст з Берліну, що живе в Україні з 2022 року.✍️ Крістіан висвітлює суспільство, медіа та політику в Україні, Угорщині та Східній Європі. Його матеріали публікували The Guardian, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Libération, El Confidencial, Delfi.У його репортажах — затоплений Херсон, новорічна ялинка біля Бахмута, табір для російських військовополонених і Чорнобильська зона відчуження. 🤕 Він не лише пише, а й модерує дискусії — щиро, прямо, з фокусом на важливе.💭 На спікінг-клабі поговоримо з ним про журналістику під час війни, ефективну роботу з міжнародною аудиторією та світлі моменти, які нас щодня підтримують.📰 Кілька його статей:➡️The Guardian: "War knows no holidays"➡️TAGESSPIEGEL: "Wen hat Russland freigelassen?"➡️JÁDU: "Мрії про Україну без сміття"✌✌ Завітайте на розмовний клуб англійською до школи Prosvitok о 14:00 в цю суботу, 07.06.Русанівка, вул. Ентузіастів, 17. Участь — 300 грнРеєструйтеся в коментарях!💬 Замовити рекламу в R&B News
📢 Парки – не туалети! Для тварин – пакет, для людей – повага! Сьогодні стали свідками неприємної ситуації в одному з парків, де гуляють наші діти. Молодий чоловік вигулював свого пса, який, не соромлячись, справив нужду прямо на доріжку. На наше зауваження про необхідність прибрати за своїм улюбленцем, ми почули вражаючу відповідь: «У мене немає пакета».Ви собі уявляєте? На наше запитання, чи потрібен йому пакет, він без вагань відповів: «Да, дай».Ми ДАЛИ. І ми ЗМУСИЛИ його прибрати.На фото ви бачите типовий результат безвідповідального вигулу собак. Ми не називаємо імен і не вдаємося до образ, лише констатуємо факт: людина, яка не готова нести відповідальність за свого чотирилапого друга, прибираючи за ним, не має права вигулювати його там, де граються діти та відпочивають інші мешканці нашого міста.Цей пост – не про окремого «героя». Це про системну проблему. Невже так складно взяти з собою елементарний пакет для прибирання?Звертаємося до всіх власників домашніх тварин: будьте відповідальними! Якщо ви не можете забезпечити чистоту після свого улюбленця, будь ласка, залишайте пса вдома.Ця публікація має на меті привернути увагу до неприпустимості безвідповідального вигулу тварин у громадських місцях. Давайте разом зробимо наші парки чистими та безпечними для всіх!⭐️R&B News│👥 Форум│ 💬 Чат
⚡️ Інтерактивна шоу-програма "Шоу Тесла", +513 жовтня о 15:00📌Київський культурний кластер "Краків", Русанівська набережна, 12☎️ +380673276097🔮 Нікола Тесла був одним з найяскравіших і загадкових інженерів і вчених першої половини XX століття, якого сучасники вважали приборкувачем електрики і блискавок, людиною, що пізнала таємниці управління енергіями і передачі їх на величезні відстані.У нашій інтерактивній програмі “Тесла ШОУ”, що дивує і викликає подив і захоплення у дітей, ви побачите найцікавіші і вражаючі досліди з електричними розрядами, що генеруються загадкової котушкою великого Ніколи Тесла, досліди з плазмовими кулями, досліди з лазерами і неоновими лампами, прообразами світлових мечів Джедая зі знаменитих «Зоряних війн», досліди з передачі електричної енергії на відстані без дротів, та інші дивовижні фізичні явища! Діти доторкнуться до загадкових таємниць явищ природи і відчують себе справжніми «Приборкувачами Електричних Стихій»Усі демонстровані досліди – абсолютно безпечні.Квитки 350 грн——💬 Замовити рекламу в RusBerNews
🚫 До Громадськоі ради при Дніпровській РДА звернулися ОСН "Бучми 2" та мешканці будинку з приводу порушення норм та законів України суборендарем закладу харчування "YALLA", який знаходиться у цьому житловому будинку. 🌫 Раніше ОСН та мешканці вже зверталися в усі можливі установи з приводу постійних викидів продуктів горіння з витяжки, яка виведена на дах прибудови - тобто на рівень другого поверху. Через це мешканці житлового будинку не мають можливості відкрити вікна з ранку до 23.00, коли YALLA зачиняється. При відкриванні вікон у робочі часи дим запевнює квартири мешканців. За словами мешканців, під час попередніх зустрічей суборендар пропонував невдоволенним мешканцям... переїхати в інші оселі. ⏱ Місяць тому це питання розглядалося у РДА. Тоді суборендар пообіцяв перенести приготування страв у інше місце. Але на початку жовтня нічого не змінилося. Тому на прохання мешканців РДА провела виїздну нараду на місці проблеми. Оскільки немає гарантій, що заклад не буде знову готувати їжу на місці її видачі, мешканці вимагають змінити профіль цього приміщення. Зустріч закінчилася тим, що орендарі взяли час до 15 жовтня, щоб повідомити РДА про своє рішення.⭐️R&B News│👥 Форум│ 💬 Чат