Джерело
Тамара Рудікова центр | Вітаю 🌹Підводимо підсумокЗмія , як метафора, завжди спить в нас , древ...
183 Охват/переглядів
2025-02-05 10:01
Повідомлення №538
Вітаю 🌹Підводимо підсумокЗмія , як метафора, завжди спить в нас , древні називають іі енергія КундалініТіло в процесі дружби з цією енергією головний провідник і поводир Ті ж самі древні раніше говорили: не чіпайте Змію, бо принесе трансформаціі ( по простому буде не солодко). Яд, що виробляє Змія має бути дозованимТа вона вже прийшла, і мабуть час вивчати повадки). Щоб домовитись з енергією року і більше, вийти в бажане, маємо Любити ( не про кохати, хоча кому повезе, то й цього бажаю 😍)💕Любити те що Я Є💕Любити партнерство у різності ( через задоволення)💕Любити те що робиш у соціумі. Воля з любов’ю 💕Любити і створювати звʼязок💕Любити звук власного голосу( тут про проявленість) і звучати любовʼю💕Любити природність і довіряти інтуїції, тобто бачити більше всього( а в цьому більше любові) І коли ми таки піднімемо цю Змію до неба, вона побачить Сонце( метафора Духу), тоді звичним стане бачення систем і надсистем, звязок усього зі всім. 🐍Що буде з тілом?Мурашить, колить, червоніє, реакція на тепло зсередини , зміна зору( покращення), тонкий дзвін у вухах, почервоніння лоба… спостерігайте і помічайте як тіло говорить. Практики тілесні, дихальні, звукові, медитативні… і ще і ще, даватимуть відповіді лише за умови, що це вам подобається, а не треба)). Поле, через людей заговорить ясніше). То збирайтесь в коло однодумців і зчитуйте власні підказки. 📌Поле ТРгруп завжди для вас відкритеВ цьому році виїзна група буде в Чорногорію десь у травні, і в Єгипет у жовтні. Плануйте вже зараз, пишіть, збираю заявки. 📌А 16.02 чекаю в Києві очно. Приходьте Гарного всім дня ❤️