Джерело
Тамара Рудікова центр | Вітаю 🌹продовжуємо….🐍Ви мабуть вже почали помічать, що тіло видає реак...
165 Охват/переглядів
2025-02-03 10:01
Повідомлення №536
Вітаю 🌹продовжуємо….🐍Ви мабуть вже почали помічать, що тіло видає реакціі на події не лише негативні( стискання, похолодіння, приливи жару), а й іншого характеру. ❗️Коли тіло хоче підказати де правда, де наш шлях ми «ловимо мурахи» по тілу, може відчуватись приємне тепло в грудях, в серці, в горлі, або особливе звучання тембру нашого голосу. ❗️Також звʼязок між людьми чи то рідними, чи то важливими в цей час стає майже видимим. По спостерігайте і ви помітите, що співпадіння думок, дій, фокусу уваги в певний час співпадають на 💯. Це на практиці нам повідомляє Всесвіт про збільшення вібрацій і чутливості. І тому всі розмови про Поле Серця не теорія ,а вже реальність☀️Вішудха( точка яснобачення) в тілі концентрує нашу творчість. Самовираження без Анахати- це насилля, крик, холодність, Его. Чи є таке- навіть забагато . Та інший вимір, який ми можемо опанувати, це творчість і самовираження через прийняття і без насилля. Так звучить трохи утопічно , але можливо і важливо)). Бо ми хочемо відчувати Істину і бути з нею в гармонії . Самовираження через істину, нові ідеї що виносять в іншу реальність спирається на вібрацію Серця. 💕 Нагадаю, ми 16.02 зустрічаємосьВібруємо через Поле серця і підтверджуємо одне одному зміни. Особисто я треную Вішудху співом. Так, я вмію це, люблю це і роблю. Співайте, бо практика дієва Гарного всім дня ❤️