Джерело
РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | ҐаспГазує перед зустріччю із «Вікторією» з чеського міста Плзень у рам...
189 Охват/переглядів
2025-10-22 14:12
Повідомлення №6867
💛🇮🇹 #ҐаспГазує перед зустріччю із «Вікторією» з чеського міста Плзень у рамках Ліги Європи: Підкажіть, який зараз стан команди? І чи можете розповісти про ситуацію з Анхеліньйо — коли, на вашу думку, знову зможете на нього розраховувати?
🗣️ «Щодо Анхеліньйо є медичне передписання — обстеження ще тривають, і я не можу коментувати деталі. Треба спиратися на те, що кажуть лікарі. Ми сподіваємося, що він повернеться якомога швидше. В іншому ж, постукавши по дереву, наразі всі гравці доступні».
Як почувається Бейлі? Чи є шанси, що він зіграє з перших хвилин?- «Ще раз повторюся: основні гравці — це всі ті, хто виходить на поле. І ті, хто починає матч, і ті, хто виходить із лави для запасних. У нього є шанси зіграти, а хто виходить на поле — той і є основним. На жаль, за правилами зіграти можуть не всі. Якщо говорити конкретно, то малоймовірно, що він вийде з перших хвилин: він довго був поза грою, головне, що тепер фізично здоровий, але йому ще потрібно відновити ігровий тонус. На це піде кілька тижнів, щоб набрати оптимальну форму, але окремі відрізки матчу він уже може проводити». Наскільки важливий завтрашній матч для турніру?- «Це важливий матч — нам потрібно перемогти, щоб просунутися у таблиці. Група непроста, як для цієї стадії змагань. Треба здобувати пункти матч за матчем. Як я помітив торік, через цю нову систему таблиця дуже щільна, різниця в пунктах невелика. Для нас важливо і це, і те, щоб повернутися до перемог після поразки від «Лілля».
Як ви працюєте над атакувальною фазою, щоб покращити показник забитих голів?- «Матч з «Інтером» надав нам нової впевненості. Ми пробивали по воротах суперника 10 разів з їх карного майданчика — це вже добрий знак порівняно з попередніми іграми, де ми створювали менше. Треба покращувати якість ударів — і це стосується Дібали, Бейлі, Соуле, Довбика, усіх. Ми мали небезпечні моменти після ударів головою Ендіка, Крістанте, а також нагоду Челіка. Багато хто з гравців виходив на ударну позицію — це вже перший крок. Далі треба ставати точнішими. Ми програли домашні матчі через окремі епізоди, але це можуть бути просто моменти. Якщо команда створює численні нагоди для голів — це дуже позитивний знак». Щодо Довбика та Ферґюсона: коли стане зрозуміло, хто є основним, а хто — запасним? Чи, можливо, ротація нападників протягом сезону буде постійною?- «Ротація нападників тепер є необхідністю для всіх команд Італії та Європи. Достатньо подивитися на заміни під час матчів: «Інтер» у суботу випустив Еспозіто, і серед п’яти замін принаймні дві зазвичай стосуються нападників. Це – те, що стало нормою після епохи ковіду, відколи дозволено 5 замін. Тому, повторюю, основні гравці — це ті, хто виходить на поле. Коли граєш кожні 3 дні, можна протягом одного матчу задіювати кількох футболістів, особливо в атаці. Варто лише поглянути на склади команд і протоколи матчів — усі діють так само. У нападі завжди треба когось свіжого: або щоб відігратися, або щоб закріпити перевагу. Саме тому і відбувається така ротація». Ви впевнені, що зможете повернутися до своєї зони комфорту цього сезону з цією командою та цими гравцями?
- «Я вже туди повертаюся. Не думаю, що я змінився. Принципи залишаються тими самими, треба лише поважати особливості гравців — це точно. У своєму підході до тренувань, гри та інтерпретації матчів не бачу великої різниці. Я також дуже задоволений матчами на кшталт останнього з «Інтером»: іноді поразки приносять більше користі, ніж перемоги, які не дають справжнього задоволення. Ми добре розуміємо, що маємо бути конкретнішими та точнішими, інакше результат був би іншим. Я намагаюся працювати над грою та виступами футболістів, а не лише над результатом».
Сторінка 1⬇️⬇️⬇️