Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Кількість підписників: 472
Фото: 5,890
Відео: 897
Посилання: 1,630
Опис:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам
Джерело

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Рома» на виїзді грає внічию із «Болоньєю», "2:2".За великим рахунком, ...

Логотип телеграм спільноти - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 @Roma1927UA
246 Охват/переглядів 2025-01-12 19:22 Повідомлення №5676
«Рома» на виїзді грає внічию із «Болоньєю», "2:2".За великим рахунком, у прямого конкурента за потрапляння у зону єврокубків треба вигравати. Але весь цей матч був про нічию: від початку і до кінця. То ж, і результат закономірний.І, навіть, те, що обидві команди провели по одному голу з пенальті теж тільки засвідчує те, що сьогодні це ~рівні команди.Хай і дещо курйозний, але гол Сальмакерса каже про те, що його варто таки викупляти. Гол Довбика у важливі хвилини каже про те, що на нашого основного нападника можна покластися у вирішальний момент і він не схибить - це прекрасно.Клаудіо Раньєрі мав брати сьогодні +3. За інших обставин, сьогоднішні "2:2" не були би критичними, але ми вже втратили забагато у першому колі.Втім, спосіб, у який було здобуто цю нічию - це було не про несміливість і зневіру, а про бажання, і те, що команда володіє подібною спроможністю, розуміє власну гідність, і втрачати не можна.За фактом, маємо чергову неперемогу на виїзді проти суперника, який був слабшим.#matchday