Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko
Додано 14 лип 2024

RomPonomarenko

@RomPonomarenko
Кількість підписників: 5 819
Фото: 260
Відео: 34
Посилання: 391
Опис:
Канал воєнного історика та аналітика Романа Пономаренка. Буду писати про: 1.Війни 2.Геополітику 3.Воєнну історію 4.Різне,що заслуговує на увагу розумних людей 5.Свої книги та роботи
Джерело

RomPonomarenko | Війна в Ірані для України матиме здебільшого негативні наслідки.1.Вона...

Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko RomPonomarenko @RomPonomarenko
8 450 Охват/переглядів 2026-03-03 09:04 Повідомлення №1316
Війна в Ірані для України матиме здебільшого негативні наслідки.1.Вона вже прикувала до себе весь фокус уваги світових ЗМІ. Та що тут казати, навіть в Україні події навколо Ірану займають левову частку ефіру. На жаль, міжнародна підтримка України напряму залежить від висвітлення нашої війни в західних інформаційних ресурсах. Чим її менше – тим менше про нас згадують і менше нам допомагають.2. Неминучі проблеми з засобами ППО та боєприпасами до них. Іран масово закидує ракетами всіх типів своїх сусідів, які підтримують війну проти нього. Відповідно, витрачання ракет ППО колосальне, а всі вони – американського виробництва. США вже перекидає на Близький Схід додаткові засоби ППО з Південної Кореї. Тому чим довше там буде палати війна, тим швидше нас «посадять на голодний пайок» щодо ППО. Самостійно Європа не може повноцінно покривати наші потреби, і левова частка боєприпасів для ППО надходить саме з США.3. Зростання цін на пальне – кажуть, вже сьогодні в Україні воно подорожчало на 2 гривні. І це не межа. Наслідки й так всім зрозумілі.4. В умовах кризи зросте ціна на нафту, а Росія – наростить її видобуток. Тобто отримає значно більше грошей на фінансування війни та покриття внутрішніх проблем.5. Увага Трампа вже змістилася на Близький Схід. Через це продовження мирних перемовин під великим питанням. Найшвидше, вони взагалі припиняться, бо зараз відбуваються суто через прямий тиск США, а якщо його не буде, то жодну зі сторін за стіл переговорів не загониш – президент Зеленський прямо заявляє, що «Донбас не віддамо», в той час як росіяни розробляють плани подальших наступів та окупації нових українських областей.