Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko
Додано 14 лип 2024

RomPonomarenko

@RomPonomarenko
Кількість підписників: 5 819
Фото: 260
Відео: 34
Посилання: 391
Опис:
Канал воєнного історика та аналітика Романа Пономаренка. Буду писати про: 1.Війни 2.Геополітику 3.Воєнну історію 4.Різне,що заслуговує на увагу розумних людей 5.Свої книги та роботи
Джерело

RomPonomarenko | Все частіше з’являється реклама завезення в Україну «кваліфікованих пр...

Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko RomPonomarenko @RomPonomarenko
10 700 Охват/переглядів 2025-10-08 07:48 Повідомлення №1252
Все частіше з’являється реклама завезення в Україну «кваліфікованих працівників», переважно з Індії і Бангладешу. Здебільшого це «різноробочі, спеціалісти логістики, водії, зварювальники».Зауважу, що ніякі вони не «кваліфіковані», бо такі не поїдуть працювати в охоплену війною країну, з напівзруйнованою економікою і низькими зарплатами. Кваліфіковані легко знайдуть роботу в безпечних і розвинутих країнах. Проте головне це вибір країн, звідки до нас їх завозять. З Бангладеш все зрозуміло – типова країна 3-го світу, яка поставляє низько кваліфіковану робочу силу куди тільки можна. З Індією ж все значно цікавіше.Фактично Індія зараз є союзником Росії. Ця країна одна із засновників БРІКС, і попри тиск США не відмовилася від закупівлі російської нафти. Індія активно покупає російську зброю, зокрема, прямо зараз ведуться переговори про постачання туди систем ППО С-400. Російські компанії мають в Індії чимало спільних бізнес-проектів. Індія займає друге місце у постачанні критичних технологій для ВПК Росії. Ну і вчора в Індії розпочались спільні російсько-індійські військові навчання, які протривають до 15 жовтня.То ж виникає закономірне питання, з якою метою окремі рекрутингові компанії збираються масово завозити в Україну безробітних індусів? За рахунок України допомагати Індії прилаштувати надлишок населення з депресивних регіонів, щоб Нью-Делі могло ще більше грошей вкладати в російську економіку? Я вже мовчу про те, що дехто з цих працівників може бути завербованим російськими спецслужбами.