Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko
Додано 14 лип 2024

RomPonomarenko

@RomPonomarenko
Кількість підписників: 5 819
Фото: 260
Відео: 34
Посилання: 391
Опис:
Канал воєнного історика та аналітика Романа Пономаренка. Буду писати про: 1.Війни 2.Геополітику 3.Воєнну історію 4.Різне,що заслуговує на увагу розумних людей 5.Свої книги та роботи
Джерело

RomPonomarenko | The Times пише, що «коаліція рішучих» не назбирає навіть 25 000 військ...

Логотип телеграм спільноти - RomPonomarenko RomPonomarenko @RomPonomarenko
7 700 Охват/переглядів 2025-04-30 09:48 Повідомлення №1164
The Times пише, що «коаліція рішучих» не назбирає навіть 25 000 військових, для «місії стримування» в Україні. В принципі на цьому можна ставити крапку в дискусії з приводу «європейського військового потенціалу», як і всіх проектів спільної європейської безпеки. В нинішніх умовах її не існує. На відновлення і подальше нарощення потрібний не один рік рішучих дій, а не гучних заяв, які стрясають інформаційний простір, а не РФ. В кожній європейській армії істотні проблеми, пов’язані зі скороченням фінансування, відсутністю бажаючих не те, що захищати свою батьківщину, а просто служити, нестачею сучасних озброєнь, нерозумінням сучасної війни (багато разів вже стикалися з тим, коли закордонні інструктори, не могли навчити українців нічому корисному, бо досі орієнтуються на вже неактуальні настанови початку 2000-х).Щоб зрозуміти рівень мислення військових очільників «коаліції», достатньо навести епізод з заявою міністра оборони Литви Довілє Шакалєне (фахівець з захисту прав дітей, яка ніколи не служила у війську, але в умовах майже неминучої російської агресії проти країн Балтії відповідає за оборону Литви): «У Росії 800 000 військових. Якщо ми навіть не можемо зібрати 64 000, значить, ми дійсно слабкі». Вражаюче відкриття на четвертому році повномасштабної війни в Україні, чи не так? Не дивно, що учасники наради охарактеризували її виступ як «різкий», але «надихаючий». Мабуть довго аплодували. Правда, потім виявилося, що навіть 25 000 солдатів – це не аби який виклик для 450-мільйонного ЄС + 69-мільйонної Британії.Тому облиште сподівання на європейську військову допомогу. Європі зараз потрібно виграти час, щоб спробувати хоч якось наростити військовий потенціал і підготуватися до відбиття російської агресії. Вигравати цей час вони будуть виключно за рахунок України. Інше питання, що з нинішніми підходами вони нічого відновити не зможуть, але про це там мало хто здогадується.