Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 📈Ольга Кулик - Бухгалтер для ФОП І Фінансовий експерт
Додано 14 лип 2024

📈Ольга Кулик - Бухгалтер для ФОП І Фінансовий експерт

@ProBalance2023
Кількість підписників: 854
Фото: 35
Відео: 9
Посилання: 64
Опис:
💰Веду більше 18 років бухгалтерію ФОП та юр.осіб В каналі розповідаю доступно про новини ФОП і не тільки Напишіть мені @kulik_olga1
Джерело

📈Ольга Кулик - Бухгалтер для ФОП І Фінансовий експерт | Пам’ятаєте, я казала “поки чекаємо”? Так от — вже не чекаємоКоли вийшл...

Логотип телеграм спільноти - 📈Ольга Кулик - Бухгалтер для ФОП І Фінансовий експерт 📈Ольга Кулик - Бухгалтер для ФОП І Фінансовий експерт @ProBalance2023
580 Охват/переглядів 2026-05-04 06:36 Повідомлення №487
Пам’ятаєте, я казала “поки чекаємо”? Так от — вже не чекаємоКоли вийшла новина про квартальну звітність — логіка була проста:“давайте дочекаємось форми і тоді будемо щось робити”Звучить нормально. Але в наших реаліях — ні.📌 Що маємо зараз:— правила вже діють— форма — досі проєкт від Міністерство фінансів України— податкова живе в новій логіціІ головне:👉 ніхто не буде переносити нам дедлайни, бо “не було форми”💥 І от де ризикЧекання створює ілюзію контролю.Наче нічого не відбувається.Наче можна спокійно “почекати ясності”.А по факту:— дані вже накопичуються— квартал вже формується— облік вже має бути іншим⚠️ І потім класика:“ми зараз швидко все зберемо за квартал”Не зберете.Бо там вже будуть:— розбіжності по місяцях— некоректні суми— плутанина з ЄСВ / ПДФО / ВЗ📍 Тому зараз логіка проста:👉 не чекаємо форму👉 підлаштовуємось під систему💡 Як це виглядає в роботі:— ведемо облік поквартально— але з поданням звітності по місяцях— контролюємо податки не “по факту”, а в процесіІ головне… - подаємо з першого разу правильно, бо подати новий звітний чи уточнюючий не зможете, такої можливості для ФОП не має.