Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Прайс Тайм
Додано 15 тра 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Кількість підписників: 4 178
Фото: 2,390
Відео: 925
Посилання: 689
Опис:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.
Джерело

Прайс Тайм | Я чекав цієї новини, знав, що щось подібне сьогодні буде, і нічого інш...

Логотип телеграм спільноти - Прайс Тайм Прайс Тайм @PriceTimeBest
1 750 Охват/переглядів 2025-12-15 19:40 Повідомлення №4379
Я чекав цієї новини, знав, що щось подібне сьогодні буде, і нічого іншого не писав. Ми вже вражали підводну лодку півнів, але тоді вона стояла в сухому доці. А тепер: Ми ВПЕРШЕ ВРАЗИЛИ ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН ПІД ВОДОЮ!!Так, з цього відео видно, що СБУ з Морськими силами ідеально спланували ПІДВОДНУ операцію, та змогли пройти усі перешкоди до бухти Новоросійська!Так, там стоїть ще багато кораблів (читайте цілей) та мінімум один підводний човен. Але головна ізюминка - як самі півні її називають, невидима подлодка проекту Варшавянка!Тепер до деталей. Це був точно ПІДВОДНИЙ ДРОН, бо нічого іншого не дійшло до цілі. Об'єктивний контроль. Або стояла наша камера з інтерфейсом ШІ для розпізнаванням цілей, або зламана камера в бухті.Дуже великий вибух. Варшавянка носій калібрів. Хоча, скоріше за все удар прийшовся на корму. Це або ще була якась детонація, або підводний дрон має більшу БЧ ніж звичайний Sea Baby.Назва нового підводного дрону, звісно Sub Sea Baby. Sub, тобто нижче. Як Sub Zero з Мортал Комбат - нижче нуля))Оце я розумію поводили півням по писку медузою)))П.С. Чого в стрічці можете побачити, що її називають Чорна діра? Тому що півні називають найбільш технологічною лодкою, в через навіть корпус поглинає усі звуки, щоб сонари не могли їх помітити. Поглинає, як чорна діра, але поки поглинула тільки нашого дрона))