Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко
Додано 27 чер 2021

Погода від Наталки Діденко

@PohodaNatalka
Кількість підписників: 8 992
Фото: 1,950
Відео: 40
Посилання: 50
Опис:
Прогноз погоди - завжди
Джерело

Погода від Наталки Діденко | Почнемо сьогодні із вітру, бо це єдиний елемент прогнозу на завтра, як...

Логотип телеграм спільноти - Погода від Наталки Діденко Погода від Наталки Діденко @PohodaNatalka
6 670 Охват/переглядів 2026-04-28 09:11 Повідомлення №3730
Почнемо сьогодні із вітру, бо це єдиний елемент прогнозу на завтра, який не змусить синоптиків перед виходом на вулицю одягати перуку, темні окуляри та приклеювати бороду, щоб не впізнали і не погналися з лозиною)29-го квітня вітер нарешті схаменеться і перестане носити горизонтально, як жартують у соцмережах, арматуру та песиків невеликих та середніх розмірів. Очікується північно-західний, від невеликого до помірного!Холодна погода поки що залишається.Вночі очікуються заморозки, хай вони сказяться, а вдень максимальна температура повітря завтра становитиме +7+10 градусів, на півдні та південному сході +9+13 градусів.Виділити якусь частину України, де б завтра, у середу, було всю добу сухо, складнувато - практично повсюди є ймовірність опадів. Причому на півночі та заході дощ можливий із мокрим снігом (карта внизу). Рррр!У Києві 29-го квітня (не січня, зауважте!) вночі заморозки, вдень скупі +7+9 градусів. Місцями дощ, можливий мокрий сніг. Але північно-західний вітер хоча б без штормових поривів, помірний чи й невеликий. І це вже добре))Поки що в Україні ще побуде холодна погода. У суботу-неділю потепліє до +12+16 градусів, але в неділю, 3-го травня у південній частині через дощі знову похолоднішає до +8+11 градусів.Холод, нещодавній штормовий вітер, нестабільний атмосферний тиск, заморозки, опади - розумію, що це сильно може впливати (і впливає) на голову, судини, суглоби, настрій, бадьорість і натхнення.Тому обов'язково придумайте щось на вихідні, коли потепліє, щоб відновити рівновагу, фізичну та ментальну.Від весни нізащо не відмовимося))