Джерело
Олександр Півненко | НГУ | Шановні гвардійці-спецпризначенці підрозділів «Омега»!Сьогодні ми відз...
6 900 Охват/переглядів
2025-04-04 07:46
Повідомлення №2242
Шановні гвардійці-спецпризначенці підрозділів «Омега»!Сьогодні ми відзначаємо 22-гу річницю з дня створення підрозділів спеціального призначення «Омега» — професійних, боєздатних, загартованих боями загонів та бойових груп, які стали символом доблесті, мужності та безкомпромісної боротьби за незалежність і безпеку нашої держави та громадян.«Омега» — це більше, ніж спецпідрозділ. Це бойове братерство, витримане у найгарячіших точках фронту, перевірене часом і важкими випробуваннями. Це воїни, які без страху зустрічають ворога і завдають нищівного удару у відповідь.Сьогодні, посилені сучасним озброєнням, гвардійці «Омеги» знищують техніку й піхоту противника не лише у ближніх чи міських боях, а й на відстані. Їхні дії — це конкретні результати: уражені танки, бронетехніка, ворожі позиції, жива сила ворога.Враховуючи зміни на полі бою і розвиток технологій, у складі «Омеги» зʼявився загін ударних безпілотників «Крила Омеги», який перетворив небо на зону поразки для окупанта. Завдяки високоточній роботі його операторів БПЛА, десятки гармат, мінометів, бронеавтомобілів, які ще вчора загрожували нашій піхоті, сьогодні перетворено на уламки. Їхня робота — це нова ера ведення війни, де технології та холодний розум стають грізною зброєю в умілих руках.З початком агресії рф у 2014 році та з перших днів повномасштабного вторгнення бійці «Омеги» боронять нашу землю на ключових напрямках фронту та в прикордонні. Саме там, де найважче, — вони поруч. Їхня присутність означає впевненість, міцність оборони та незламну волю до перемоги.Дякую кожному бійцю і командирам підрозділів «Омеги» за вашу мужність, витримку і самовіддану службу. Ви — сила і гордість нашої держави.У цей день ми низько схиляємо голови перед пам’яттю наших полеглих героїв. Їхній подвиг — неоціненний. Їхня жертовність — наш моральний компас, який веде до перемоги.Слава нашим спецпризначенцям!Слава Україні!