Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Новий Розділ️ №1
Додано 06 гру 2025

Підслухано Новий Розділ️ №1

@PidslukhanoNovyiRozdil
Кількість підписників: 15 881
Фото: 12,400
Відео: 3,820
Посилання: 2,300
Опис:
Головний канал Нового Роздолу 🏙️ Все важливе, що відбувається у місті. Новини, події, ДТП, ексклюзивні фото та відео з міста й околиць. 📩 Надіслати новину: @ads_lviv1256 📢 Реклама: @ads_lviv1256
Джерело

Підслухано Новий Розділ️ №1 | Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Новий Розділ️ № 1 Підслухано Новий Розділ️ №1 @PidslukhanoNovyiRozdil
4 060 Охват/переглядів 2025-12-21 18:38 Повідомлення №38037
Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (виняток Одещина, де удари зосереджені по порту, ППО та логістиці).Проте, це не «затишшя», а, на нашу субʼєктивну думку, - накопичення ресурсу ворогом. Враховуючи оцінки темпів складання безпілотників та з урахуванням наявних резервів, росія могла накопичити до 2000 БпЛА. Опираючись на середньостатистичну кількість дронів під час масованих атак, можемо припустити, що цієї кількості безпілотників вистачить на 3-4 обстріли, які будуть з невеликими паузами, максимум по 2-3 дні. Окрім того, ворог очікує на пониження температурних показників, а саме - морозів. Згідно прогнозів синоптиків, похолодання варто очікувати ближче до середини наступного тижня, коли стовпчики термометрів опустяться в середньому по країні до -5. Чому кацапи чекають морозів ? Один і той самий удар у мороз завдає в рази більше шкоди, ніж у теплу пору.Адже холод = проблеми з ремонтом: • обмерзання обладнання, • ризик для персоналу, • обмежений час роботи на відкритих об’єктах, • матеріали й техніка поводяться гірше на холоді.І, як наслідок, відновлення займає більше часу, а ефект удару - довший.І що не менш важливо, психологічний тиск на цивільних - максимальний. Адже у мороз: - більше людей вдома, тому більший психологічний ефект,- темрява + холод = відчуття безпорадності, на яке вони «ставлять». Ми це вже проходили.Темрява була - і світло поверталось.Холод приходив, але ми вистояли.росія воює страхом,а ми залишаємось людьми.Навіть коли важко, Сили оборони не опускають рук, енергетики продовжують працювати, а ми з вами залишаємось на звʼязку 24/7. Коти. Кацапи можуть вимкнути світло. Але не нашу волю.Тримаймося.Підзарядимось.Перезимуємо.Ми поруч.Ми бачимо.Ми не мовчимо.Ми витримаємо. 💙💛