Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine
Додано 14 лип 2024

Підслухано Dogs Ukraine

@PidsluhanoDogs_UA
Кількість підписників: 1 245
Фото: 7,060
Відео: 1,180
Посилання: 1,230
Опис:
Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців
Джерело

Підслухано Dogs Ukraine | Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки ...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine Підслухано Dogs Ukraine @PidsluhanoDogs_UA
350 Охват/переглядів 2026-06-21 16:43 Повідомлення №37668
Терміново якщо можна Вітаю. Прошу вашої поради щодо стану моєї собаки (сука, 3 роки, 25 кг). 7 червня була проведена кастрація. На 6-7 день після операції з'явилися кров'янисті виділення з петлі. Шов на животі повністю зажив, сухий.​Хірург, який оперував, призначив лікування:​Спочатку був Амоксиклав — не допоміг.​Зараз 4-й день даю Доксициклін + Дексаметазон, також роблю санацію петлі Фурациліном.​Виділення крові продовжуються. Собака активна, їсть і п'є. Хірург каже, що виділення протягом курсу антибіотиків — це норма, і погратися антибіотиками можна до 38 днів.​У мене немає можливості виїхати на УЗД чи в клініку через відсутність транспорту та бюджету(та вік, бо кастрація робилася в таємниці від батьківі по досі вони не знають ні за неї, ні за лікування). Підкажіть, чи може бути таке лікування антибіотиками протягом 38 днів доцільним при кров'янистих виділеннях, чи це вказує на проблему, яку неможливо вирішити антибіотиками (наприклад, лігатурна реакція або залишок яєчника)? Буду вдячна за будь-яку професійну думку щодо подальших дій у домашніх умовахТакож хірург каже, що впевнений у своїй роботі на 100%, та він все видалив і нічого не лишив. А сам шов просто ідеальний, не запалений, проблема в тому що лише кров з петлі (і така червоно темна, не така як при тічці)01