Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine
Додано 14 лип 2024

Підслухано Dogs Ukraine

@PidsluhanoDogs_UA
Кількість підписників: 1 245
Фото: 7,060
Відео: 1,180
Посилання: 1,230
Опис:
Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців
Джерело

Підслухано Dogs Ukraine | Привіт, чи знає хтось хорошого українського кінолога/зоопсихолога який...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine Підслухано Dogs Ukraine @PidsluhanoDogs_UA
279 Охват/переглядів 2026-04-30 17:35 Повідомлення №36746
Привіт, чи знає хтось хорошого українського кінолога/зоопсихолога який добре працює з проблемами такі, як сепараційна тривога в цуциків?В нас два цуцики з притулку по 5 місяців.Одна собака(дівча) достатньо добре справляється з тим, що ти уходиш кудись чи береш з собою іншу та йдеш без неї.Лише іноді може поскуліти але реагує на зауваження та йде на лежанку.А друга.. кобель.Він часто влаштовує серенади коли уходимо.У туалеті закритися то переодично чутно або сидить поряд так аби бачити двері туалету. Досить швидко припиняє скуліти коли є поряд його сестра.Але гірше настає саме коли він лишається сам.Вєрєск, лай, вже розніс стару шкіряну обівку дверей.І так два рази, тож нема половини дверей.Окей, поміняти не біда але ж це повториться або вирішить знищити щось інше.На зауваження(це не крик ні в якому випадку!) він не реагує, або взагалі може влаштувати вєрєск такий немов його ріжуть.Окрім цього ще є страхи, як от тікати від бабусь, велосипедів, самокатів.. бувало що аж відскакує до "вертушки" на повідку😭На майданчику для собак він інших абсолютно не боїться але грати з іншими взагалі не хоче, тільки з сестрою.Яка в свою чергу навпаки цікавиться іграми і з іншими собаками але він їй не дає, ревнує і кусає.Потренуватися з нею окремо коли він поряд теж не дає, бо принципово хоче грати з нею і не розуміє що не можна.З цим треба щось робити, бо вже є потреба залишити собак по окремо самім.Наприклад потренуватися разом, піти на групові заняття, до ветеренара та інше.На смаколики-гризушки йому теж глибоко начхати.Ми хочемо купити клітки але боїмося що з ним це може призвести скоріш до травми, як от зламати зуба в намаганні вибратися.Ми ні в якому випадку не хочемо йому якось нашкодити і розуміємо що нам потрібен хороший фахівець аби виправити цю проблему задля його і нашого спокою.Тож будемо дуже вдячні за корисні контакти таких людей 🙏 (бажано україномовного)01