Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine
Додано 14 лип 2024

Підслухано Dogs Ukraine

@PidsluhanoDogs_UA
Кількість підписників: 1 245
Фото: 7,060
Відео: 1,180
Посилання: 1,230
Опис:
Канал не про собак, а для власників тварин 📝 @PodslushanoDogsUkraine_bot← бот https://t.me/PidsluhanoDogs_UA/29967 - правила https://t.me/dogs_from_Ukraine - дочірній канал з гарними фото ваших улюбленців
Джерело

Підслухано Dogs Ukraine | давайте дійсно поговоримо про важливе. а не про всі ці балачки, хто ко...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Dogs Ukraine Підслухано Dogs Ukraine @PidsluhanoDogs_UA
380 Охват/переглядів 2026-02-07 10:33 Повідомлення №34943
давайте дійсно поговоримо про важливе. а не про всі ці балачки, хто кого обзиває і подібне. цей канал вже перетворився на місце, де збираються всі незадоволені - діти та дорослі, які не можуть сказати комусь щось в обличчя, і пишуть анонімні дописи.більше питання до адмінів - чому немає фільтрації постів? один пост на тему ще можна, але коли йде 5 і більше підряд - це вже реально нудно і бісить. спочатку канал був нормальним: поради, питання. а зараз - суцільний срач: хто кого не любить, кому заздрить, хто що про когось пише.чесно, це виглядає як школота, яка не має своєї справи і особистого життя, і сидить і пише пости про інших, хто займається своїми собаками. у кожного є свій тренер, своє коло спілкування, свої справи. кому треба допомогти сім’ї чи фінансово(таке ми засуджуємо,якщо це роблять як дехто) - це особиста справа кожного, навіщо це викладати сюди?прошу адмінів - поверніть старий нормальний канал, яким він був спочатку. зробіть хоча б фільтр постів, бо зараз це дитячий садок. людина, якій щось не подобається, може написати особисто.ми живемо в часи, коли йде війна, а тут всі один одного принижують. можна мати неприязнь - просто не спілкуйтесь з цією людиною, не виливайте бруд на всю аудиторію.будь ласка, пишіть що хочете, але не на всю аудиторію каналу,пишіть у свої групи де ваші однодумці. це нікому не цікаво читати, бо в цих постах замішані тільки ви самі.735