Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆
Додано 06 січ 2025

Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆

@Pid_dahOM_Vsesvity
Кількість підписників: 57
Фото: 500
Відео: 62
Посилання: 284
Опис:
Пізнавальний Потік💫 Корисні прикладні візуально-терапеатичні практики🎨 Почати життя знову🌈 Бути собою👣💃 Зцілення Любовью💞 #жіночеколо #естетика #творчість #нейрографіка #refugees #ukraine Для особистого спілкування - у ПП авторці каналу @Allyounka11
Джерело

Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 | Цим фоткам 7 років. З любительських та проф.фотосесій 🎁🌹✨В мою останню...

Логотип телеграм спільноти - Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 @Pid_dahOM_Vsesvity
9 Охват/переглядів 2025-11-05 16:18 Повідомлення №1132
Цим фоткам 7 років. З любительських та проф.фотосесій 🎁🌹В мою останню вагітність, якою я пишалась і хотіла зафіксувати на фотосесіях. Мені майже 42.Я чудово почувалася і носила дитинку.Моя зовнішність мене саму захоплювала, як і стан.Чому б не кайфувати від себе? 💃От я собі подумала, скільки усіх тих "реп'яхів" зайвих чужих, не доречних думок та зауважень начиплялось за життя 💣І ти ж все це тягнеш і тягнеш, воно тебе переслідує по життю. Бо я це сприймала, зважала на це, не заперечувала вчасно, не відповідала КРАСИВО! Щоб не хотілось сперечатись і дорікати більше. При чому так, щоб відстояти свою думку, своє особисте право бути собою. На своє самовираження і висловлення. Я дозволяла бути чужим думкам про себе, і навіть погоджувалась і вірила в це. Поки зовсім не втратила себе і вже забула як це бути... СПРАВЖНЬОЮ🔥Перша спроба вийти з тіні в мене була ще в далекому 2015, більше 10 років тому.На майже однойменній офлайн програмі у Києві в жіночому клубі.Після того я навіть пішла на акторські курси. Спочатку у театр "Маска" а потім у "Образ".Але мене на довго не вистачило.Так звично прикидатись і ховатись за масками. Щоб захистити свою внутрішню вразливість від болю і образ.Але здається життя мене саме на це і випробовує. Я ніяк не візьму цей урок, щоб пройти крізь це без обрушення і внутрішнього зламу 🥹🥲Моя внутрішня дівчинка давно зросла, мене вже не повинні чипляти думки інших. Коли вони "піною" заходяться висловлюючи гнів чи заздрість.І навіть коли в обличчя мені кидають щось на кшталт такого:"Чи тобі байдуже, який за тобою шлейф перемов тягнеться? 💬👠💃😲Так, бл*ть 😎, мені нарешті байдуже! Дістало вже, нехай собі тягнеться...Я навчилась вже, через той ком у горлі і занозу у серці відповідати усім злим язиками: "лайки гавкають - караван йде"! І крапкаЗ 🌹 ваша @Ariyana_Lita